Animated Puzzle - A new way of playing with wooden jigsaw puzzles

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل با منطبق کردن صحیح اشکال ارائه شده بر الگو با تم مناظر طبیعی

سال: 2012
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قرار دادن تصاویر بر الگو‎ها به ‌نوعی مشابه به بازی پازل در دنیای واقعی است و می‎تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  بازی تنها با کشیدن انگشت کودک بر روی صفحه بازی انجام می شود. برخی از تصاویر الگو در حال حرکت هستند که کامل کردن آن‌ها نیاز به تمرکز بیشتر کودک دارد.
  جریان حل پازل‎ها علاوه بر بهبود مهارت حل مسئله، به افزایش ادراک بصری در کودک کمک خواهد کرد. کودکان می‎توانند به همراهی والدین خود با انواع محیط‎های طبیعی، پوشش گیاهی و حیوانات مربوط به آن آشنا شوند، به طور مثال در پازل مربوط به صحرا تصاویری از شن‎زار، شتر، خورشید تابان و نخل قرار دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این بازی کامل کردن پازل‎هایی با تم‎های متفاوت طبیعت را تجربه خواهد کرد. تعدادی از اشکال به هم ریخته و تصاویر الگو که با دور خط مشخص شده‎اند، در اختیار کودک قرار می‌گیرد و وظیفه‌ی کودک کشیدن اشکال و قرار دادن آنها بر جایگاه صحیح هر یک منطبق بر شکل اصلی است. حل پازل‎های بازی مهارت شناختی و توانایی حل مسئله را در کودکان بهبود خواهد بخشید. همچنین تصاویر پازل‎ها، محیط طبیعی همچون قطب و برخی از حیوانات مربوط به آن مانند پنگوئن را به خوبی نمایش می‎دهد که می‎تواند کمک خوبی جهت آموزش اکوسیستم‎های گوناگون به کودکان باشد. دو پازل بازی به صورت رایگان عرضه شده‌اند و برای در اختیار داشتن تمامی پازل‎ها پرداخت مبلغی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.2 iOS در تاریخ 99/01/14 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی همچون نقاشی بر چوب و با رنگ‎های زنده طراحی شده‌اند. دور خط‎های تصاویر الگو به طور کامل واضح است و کودک پس از هر بار انجام صحیح پازل‎ها توسط بازی با صدای دست زدن تشویق می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  پرداخت مبلغ 2.79$ برای در اختیار داشتن تمامی پازل ها لازم است. بخشی در صفحه‌ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند با تصویری از مناظر طبیعی بر روی صفحه کاغذ و تبدبل آن به پازل، جریان بازی را برای کودکان بازسازی کنند و با راهنمایی کردن کودک در مسیر بازی، پوشش‎های گیاهی را به او آموزش دهند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان