Annelids: Online battle

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چالش تیراندازی در زیر خاک با حضور کرم‌های خاکی جنگجو

سال: 2013

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چند مرحله‌ی اول بازی به آموزش نحوه‌ی انجام آن می‌پردازد و چگونه استفاده کردن از دکمه‌ها را آموزش می‌دهد. بازیکن با استفاده از دکمه‌ها می‌پرد، تیراندازی و نشانه‌گیری می‌‌کند و از ارتفاعات بالا می‌رود. به علت سرعت زیاد بازی و همچنین تعداد دشمنان زیادی که در هر مرحله قرار گرفته‌اند کنترل کرم بسیار دشوار است کار کردن با دکمه‌ها نیز گاهی با ایراد مواجه می‌شود که در مجموع باعث شده تا به سرانجام رساندن مراحل قدری دشوار باشد.
  فضای بازی بسیار هیجانی است و حمله‌ها با سرعت زیادی اتفاق می‌افتند بنابراین بازیکن برای پیروزی نیاز به سرعت عمل زیادی دارد و باید با تمرکز زیاد اطراف را را رصد کند تا بتوانند دشمنان را به سرعت شناسایی کند و آن‌ها را از بین ببرد تا خود کشته نشود.
  بازی هیجان زیادی دارد که پس از مدتی آزاردهنده می‌شود در صورتی که هر کرم با شلیک مجروح شود خون‌ریزی شدیدی پیدا می‌کند و تمام مسیری را نیز خونی می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نبردی هیجانی بین کرم‌های خاکی حلقوی است که زیر زمین‌‌ با یکدیگر می‌‌جنگند. تمام شخصیت‌های بازی کرم‌های خاکی هستند آن‌ها بدون این‌که دست و پایی داشته باشند با اسلحه‌های کوچک خود خاک‌ها را می‌‌شکافند و یکدیگر را نابود می‌‌‌کنند. بازیکن چند دکمه برای حرکت دادن، پریدن و شلیک کردن در اختیار دارد و چهار مدل نبرد نیز برای بازی در نظر گرفته شده است. حالت اول مأموریت نام دارد و در شروع آن مأموریتی مثل کشتن تعداد خاصی از کرم‌ها، به دست آوردن یا جمع کردن پرچم‌های حریف تعیین می‌شود که باید آن را انجام داد. در حالت بعدی چالش‌های روزانه‌ی چند مرحله‌ای قرار گرفته است که هر مرحله دشوارتر و چالشی‌تر می‌‌‌شود و در صورت انجام همه‌ی آن‌ها امتیاز ویژه‌ای به بازیکن تعلق خواهد گرفت. در بخش سوم بازیکن با سلیقه‌ی خود تعیین می‌‌‌کند که چگونه بازی کند او می‌تواند تم پس‌زمینه،‌‌ تعداد و شکل دشمنان و اسلحه‌های محیط را مشخص کند سپس نبرد را شروع کند انجام این بخش می‌تواند باعث شود تا بازیکن از خلاقیتش استفاده کند و ارتباط بهتری با بازی برقرار کند از طرفی بازیکنان تازه‌کار هم می‌توانند شرایط مرحله را به نحوی بچینند تا مناسب مهارتشان باشد. این بخش‌ها به صورت آفلاین و با دشمنان فرضی اجرا می‌‌‌شوند اما در بخش آخر تمام دشمنان کاربران آنلاین و واقعی هستند. آن‌ها می‌‌‌توانند گروه‌های چند نفره تشکیل دهند و حریفان خود را نابود کنند. کرم‌ها خاک‌ها را می‌‌‌کَنند تا راهی برای عبور خود بسازند و اسلحه‌های جدید و بسته‌های دارویی پیدا کنند. در فضای بسیار هیجانی بازی هر لحظه خطری کرم بازیکن را تهدید می‌‌‌کند و در صورتی که کرمی ‌زخمی ‌شود خون‌ریزی شدیدی پیدا می‌‌‌کند و تمام مسیری که از آن عبور می‌‌‌کند به خون کشیده می‌‌‌شود. اسلحه‌ها هم تنوع زیادی دارند و تمام این موارد باعث شده است تا جو بازی هیجان زیادی را منتقل کند. کنترل به نسبت دشوار کرم نیز چالشی برای بازیکن است که تسلط به آن به صرف زمان در بازی و تمرین احتیاج خواهد داشت. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‌‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.115.11 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۸ نوشته شده است.

  کیفیت

  صحنه‌ی بازی از دید بازیکن بسیار دور است و او در حالت کلی جزئیات زیادی از آن را نمی‌بیند اما قابلیت بزرگ‌نمایی که در برخی از صحنه‌ها قرار داده شده باعث می‌شود تا امکان دیدن چهره‌ی کرم‌ها و تخلخل خاک فراهم شود. بازیکنان می‌توانند چهره‌ی کرم جنگجوی خود را تغییر دهند و برای او لباس‌ها مختلفی تهیه کنند اسلحه‌های بسیار متنوعی نیز در بازی وجود دارد که بعضی از آن‌ها بسیار قوی و غیر قابل مهار هستند. صحنه‌ی اصلی جنگ زیر خاک است و شکل و رنگ خاک‌ها در مراحل مختلف تغییر می‌کند و حتی در بخش‌هایی، در بالای تصویر اصلی آسمان نیز قابل مشاهده است. موسیقی هیجانی در متن وجود دارد که در تمام مراحل تکرار می‌‌شود. در این نسخه از بازی گاهی شخصیت در فرمانبری نسبت به فرمان بازیکن کند است و نشانه‌گیری و تعیین جهت‌ها خطا دارد اما در مجموع بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات زیادی در نوار بالایی صفحه و همچنین بین مراحل نمایش داده می‌شود. در بخش فروشگاه مواردی جهت افزایش قدرت و همچنین رنگ‌های مختلف، موارد تزئین‌کننده و پوشش‌های متفاوت با خرید درون برنامه قابل استفاده می‌شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بخشی از بازی به صورت آنلاین اجرا می‌شود. لینک دسترسی به صفحه‌ی توییتر، فیس‌بوک و اینستاگرام برنامه در بخش فهرست قرار گرفته است. بازیکن باید قبل از اجرا شدن بازی با قوانین حریم خصوصی آن موافقت کند متن این قوانین در همان ابتدا به بازیکن ارائه می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Michal Srb
  سال انتشار ۲۰۱۳