Another Case Solved

بررس متن: پریا کنکاشور

9+ 6 تا 9 با همراهی والدین

حل پرونده‎های مرموز توسط کارآگاه خصوصی

ناشر: Noodlecake Studios In سال انتشار: 2018

Another Case Solved

9+
6 تا 9 با همراهی والدین

حل پرونده‎های مرموز توسط کارآگاه خصوصی

ناشر: Noodlecake Studios In

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کارآگاه در بعضی از موارد با پرونده‎هایی مواجه می‌شود که نیاز به بازجویی دارند و بازیکن با کنار هم قرار دادن اطلاعات به‌دست‌آمده، می‌بایست مجرم را پیدا کند. کنار هم قرار دادن سرنخ‎ها و اطلاعات به کودک کمک می‎کند تا بر روی تفکر حل مسئله خود تمرکز کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی بدون هیچ دستورالعمل و یا توضیحی آغاز می‌شود. در ابتدا فقط ماجرای شهر بیان می‎شود و سپس بازیکن می‌بایست روی قسمت‌هایی از صفحه بازی که توسط یکدست به آن اشاره می‌شود برود تا درنهایت متوجه نحوه اجرا بازی شود. وجود دیالوگ‌های طولانی و مشخص نبودن نحوه انجام بازی تا حد زیادی می‌تواند برای بازیکنان کم سن و سال سردرگم کننده و خسته‌کننده باشد. کودکان دبستانی بخش پازل‎ها را بدون دشواری می‎توانند حل کنند و تنها برای حل بخش‎های بازجویی نیاز به کمک فردی مسلط به زبان انگلیسی دارند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ترکیبی از ماجراجویی و حل پازل است که در آن بازیکنان در نقش کارآگاهی خصوصی ظاهر می‎شوند. مأموریت‌هایی به کارآگاه سپرده می‌شود و او با دنبال کردن سرنخ‌ها می‌بایست معماهای پیشرو را حل کند. در شهری که کارآگاه زندگی می‌کند خوردن شکلات و شیرینی‌ ممنوع است و او هرروز با پرونده‎هایی جدید مواجه می‎شود. بعضی از آنها توسط مراجعین و بعضی از آنها را از آگهی‌های روزنامه‌ای پیدا می‌کند. آگهی‌هایی از قبیل درخواست کمک برای پیدا کردن انگشتر گمشده یا پیدا کردن گربه‌ گمشده و از این دست حوادث معماهای این بازی را تشکیل می‎دهند. بازیکن برای پیدا کردن سرنخ‌ها و ایجاد ارتباط بین آنها باید مهره‌هایی با اشکال گوناگون از قبیل کلید، ذره‌بین، روزنامه یا رد پا را به هم متصل کند. برای حل هر معما به تعداد مشخصی از این اشکال نیاز است و بازیکن با وصل کردن مهره‌های مشابه به هم تعداد مهره موردنظر را جمع‌آوری می‌کند. کارآگاه با دستمزد حاصل از حل پرونده‎ها برای خود زیورآلات و لباس‌های جدید تهیه می‎کند یا دفتر کار خود را مجهز می‌کند. در برخی از موارد علاوه‌ بر مراحل ذکرشده، مظنونین بازجویی می‎شوند یا با مشتریان گفتگو صورت می‎گیرد که در این موارد تسلط بر زبان انگلیسی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.3.3 Android در تاریخ 98/02/28 نوشته‌شده است.

کیفیت

استفاده از موسیقی متنی که فضای رازآلود و معمایی را تداعی می‌کند با محتوای کارگاهی بازی هماهنگی است. همچنین برای ساخت آواتار تنوع زیادی در نظر گرفته‌شده و با بالا رفتن مراحل امکان خرید تجهیزات مختلف برای ایجاد تنوع در ظاهر بازی مهیا می‌شود.

مصرف گرایی

در بین مراحل تبلیغاتی نمایش داده می‌شود. همچنین در صفحه اصلی قسمتی جهت معرفی سایر بازی‌های ناشر وجود دارد.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر بازی به حساب کاربری گوگل بازیکن دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.3
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
واحد پول رایگان
ناشر Noodlecake Studios In
سال انتشار 2018