April Coloring - Oil Painting

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رنگ‎آمیزی تصاویر با استفاده از اعداد و رنگ‎های متنوع

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی توسط کشیدن با انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. تصویر در هنگام رنگ‎آمیزی اندکی حرکت می‎کند که کار با برنامه را دشوار کرده‎ است. تعداد بسیار کمی از تصاویر به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی تصاویر پرداخت مبلغی لازم است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکنان در این بازی رنگ‎آمیزی را تجربه خواهند ‎کرد. تصاویر متفاوتی بدون رنگ و تنها با دور خط نمایش داده می‎شود که بازیکن با رنگ‎های ارائه شده در بازی و با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی تصویر را رنگ‎ می‎کند. به علت وجود جزئیات بالا در هر تصویر، قسمت‎های قابل رنگ‎آمیزی و رنگ‎ها توسط اعداد نمایش داده شده ‎است. رنگ‎آمیزی با توجه به سلیقه‎ی بازیکن انجام نمی‎شود؛ به طور مثال در بخشی که با عدد یک در تصویر نمایش داده شده ‎است، بازیکن مجبور به انتخاب رنگ شماره‎ی یک است. بازیکنان می‎توانند تصاویر نهایی خود را در شبکه‎های اجتماعی مانند فیس‎بوک یا اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارند. جریان رنگ‎آمیزی تصاویر می‎تواند موجب افزایش تمرکز و کاهش اضطراب در بازیکن شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.40.0 iOS در تاریخ 99/03/14 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصاویر در دسته‎بندهای متفاوتی مانند کودکان و طبیعت به همراه رنگ‎هایی بسیار متنوع در بازی قرار دارد. با توجه به وجود جزئیات بالا در هر یک از تصاویر بازی، محصول نهایی زیبا و مانند اثر هنری خواهد بود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن تمامی تصاویر بازی پرداخت مبالغی از 3.99$ تا 139.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای بارگذاری تصاویر لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۴۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Crimson Pine Games sp. z o.o
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان