aquapark.io

بررس متن: پرستو رحیمی

7+

هدایت شخصیت روی سرسره آبی و رقابت با سایر بازیکنان برای کسب مقام اول

ناشر: VOODOO سال انتشار: 2019

aquapark.io

7+

هدایت شخصیت روی سرسره آبی و رقابت با سایر بازیکنان برای کسب مقام اول

ناشر: VOODOO

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت با پرتاب شدن از سرسره زمانی نسبتاً طولانی در آسمان معلق می‎ماند و پس از سقوط روی زمین برای لحظاتی حالت گیجی دارد اما هیچ اثری از جراحت نمایش داده نمی‎شود. سرعت بالای بازی و تلاش برای کسب مقام اول باعث ایجاد حس هیجان مضاعف در کودک می‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
شخصیت پسر و دختر بازی لباس شنا به تن دارند اما تصویر‎سازی بدون جزئیات بازی مانع از انتقال مفهوم جنسیتی به کودک می‎شود .
سهولت استفاده
بازی کنترل بسیار خوبی دارد و روش انجام آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیز به آسانی قابل درک است اما سطح دشواری بازی با افزایش سرعت شخصیت در حین مسابقه و همچنین بیشتر شدن تعداد موانع به صورت تصاعدی بیشتر می شود.
آنچه والدین باید بدانند

کودک در این بازی مسابقه‎ای شخصیت خود را روی سرسره‎های بزرگ یک پارک آبی هدایت می‎کند. او با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی به سمت چپ و راست سعی می‎کند با دیگر شخصیت‎های حاضر در سرسره رقابت کند و با پیشی گرفتن از آن‎ها مقام اول را کسب کند و امتیازاتی به دست بیاورد. سرعت بازی بسیار زیاد است و در صورت کنترل نامناسب حرکت شخصیت در مسیر مارپیچ بازی، او از سرسره پرتاب می‎شود که هیچ گونه تصویری از خون یا جراحت نمایش داده نمی‎شود. موانعی نیز در مسیر قرار دارند که در اثر برخورد، سرعت شخصیت برای لحظاتی کند می‎شود. تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها بازیکن مجبور به پرداخت پول است. این بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده است اما هدایت صحیح شخصیت مهارت هماهنگی چشم و دست بازیکن را به چالش می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.7 iOS در تاریخ 98/10/14 نوشته ‎شده است.

کیفیت

محیط‎های متفاوتی در بازی وجود دارد که اغلب آن‏ها با تم پارک آبی و با رنگ‏های تابستانی تصویر‏سازی شده‏اند. وجود موانع متفاوت در مسیر سبب مهیج‏تر شدن فضای بازی شده است.

مصرف گرایی

بازیکن با به پایان رساندن هر مرحله امتیازاتی به دست می‎آورد که می‎تواند از آن برای از قفل بیرون در آوردن شخصیت‎هایی مثل پاندا استفاده کند یا می‎تواند با پرداخت حداکثر 3.99 $ نیز آن‎ها را به دست آورد. تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

حریم خصوصی

لینکی با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 84
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3.7
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر VOODOO
سال انتشار 2019