aquapark.io

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت روی سرسره آبی و رقابت با سایر بازیکنان برای کسب مقام اول

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت پسر و دختر بازی لباس شنا به تن دارند اما تصویر‎سازی بدون جزئیات بازی مانع از انتقال مفهوم جنسیتی به کودک می‎شود .
  بازی کنترل بسیار خوبی دارد و روش انجام آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیز به آسانی قابل درک است اما سطح دشواری بازی با افزایش سرعت شخصیت در حین مسابقه و همچنین بیشتر شدن تعداد موانع به صورت تصاعدی بیشتر می شود.
  شخصیت با پرتاب شدن از سرسره زمانی نسبتاً طولانی در آسمان معلق می‎ماند و پس از سقوط روی زمین برای لحظاتی حالت گیجی دارد اما هیچ اثری از جراحت نمایش داده نمی‎شود. سرعت بالای بازی و تلاش برای کسب مقام اول باعث ایجاد حس هیجان مضاعف در کودک می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این بازی مسابقه‎ای شخصیت خود را روی سرسره‎های بزرگ یک پارک آبی هدایت می‎کند. او با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی به سمت چپ و راست سعی می‎کند با دیگر شخصیت‎های حاضر در سرسره رقابت کند و با پیشی گرفتن از آن‎ها مقام اول را کسب کند و امتیازاتی به دست بیاورد. سرعت بازی بسیار زیاد است و در صورت کنترل نامناسب حرکت شخصیت در مسیر مارپیچ بازی، او از سرسره پرتاب می‎شود که هیچ گونه تصویری از خون یا جراحت نمایش داده نمی‎شود. موانعی نیز در مسیر قرار دارند که در اثر برخورد، سرعت شخصیت برای لحظاتی کند می‎شود. تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها بازیکن مجبور به پرداخت پول است. این بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده است اما هدایت صحیح شخصیت مهارت هماهنگی چشم و دست بازیکن را به چالش می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.7 iOS در تاریخ 98/10/14 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  محیط‎های متفاوتی در بازی وجود دارد که اغلب آن‏ها با تم پارک آبی و با رنگ‏های تابستانی تصویر‏سازی شده‏اند. وجود موانع متفاوت در مسیر سبب مهیج‏تر شدن فضای بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با به پایان رساندن هر مرحله امتیازاتی به دست می‎آورد که می‎تواند از آن برای از قفل بیرون در آوردن شخصیت‎هایی مثل پاندا استفاده کند یا می‎تواند با پرداخت حداکثر 3.99 $ نیز آن‎ها را به دست آورد. تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینکی با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر VOODOO
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان