Arcade Mayhem Shooter

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه با ویروس‎های بازی‎های کامپیوتری با اسلحه‎های فانتزی

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در آموزش‎ها از کلمه‎ی خفه‎شو استفاده شده است.
  نحوه‎ی انجام بازی به صورت تصویری و زیرنویس انگلیسی آموزش داده می‎شود. بازیکن می‎تواند در هنگام ورود به بازی درجه‎ی دشواری مراحل را انتخاب کرده و بازی را با توجه به سطح مهارت خود انجام دهد. شخصیت تنها به سمت چپ و راست صفحه حرکت می‎کند اما برخورد نکردن با ویروس‎ها به عکس‎العمل سریع نیاز دارد.
  استفاده از سلاح‎های متفاوت، نمایش حیوانات بزرگی مانند اژدها، مبارزه با ویروس‎ها و خونی شدن صفحه در اثر اصابت با آن‎ها باعث انتقال حس ترس و خشونت خواهد شد. بازی ریتم سریعی دارد و رنگ‎های بسیار تندی در تصویر‎سازی مراحل استفاده شده است که باعث انتقال حس هیجان بیشتری به بازیکن می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی در محیطی مشابه با بازی‎های قدیمی کامپیوتری قرار می‎گیرد. او باید با اسلحه‎هایی با ظاهر تخیلی ویروس‎هایی که در این بازی‎ها وجود دارند را نابود کند. ویروس‎ها از بالا به سمت پایین سقوط می‎کنند بازیکن باید اسلحه‎ی خود را بالا گرفته و با سرعت عمل به هر یک شلیک کند و امتیاز کسب کند. اما باید مواظب باشد که ویروس‎ها به خودش اصابت نکنند چون در صورت چهار بار برخورد کردن انرژی‎اش تمام شده و بازی را باخته است. بازیکن هر چه ویروس‎های بیشتری را از بین ببرد سکه و ستاره‎ی بیشتری دریافت می‎کند. او با سکه‎های دریافتی می‎تواند انرژی و قدرت اسلحه‎ی خود را افزایش دهد. محیط بازی تخیلی و فانتزی است اما در صورت باخت بازیکن صفحه‎ی بازی قرمز رنگ می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 4.0.2 در تاریخ 99/07/17 نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر پس‎زمینه‎ی رنگارنگ و متفاوتی در هر مرحله وجود دارند. متن‎های نوشته‎شده برای راهنمایی بازیکن پیکسلی هستند که بازی‎های قدیمی را یاد‎آوری می‎کنند. موسیقی بازی هیجان‎انگیز است اما به علت اجرای مداوم موسیقی در متن بازی ممکن است برای بازیکن خسته‎کننده شود. محیط بازی، شخصیت راهنما و سلاح‎ها تخیلی هستند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‎تواند صفحه‎ی بازی را در فیس‎بوک، اینستاگرام یا توییتر دنبال و امتیاز دریافت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۰.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Game Ever Studio
  سال انتشار ۲۰۱۸