Arcade Mayhem Shooter

بررس متن: حامد داوری

10+

مبارزه با ویروس‎های بازی‎های کامپیوتری با اسلحه‎های فانتزی

ناشر: Game Ever Studio سال انتشار: 2018

Arcade Mayhem Shooter

10+

مبارزه با ویروس‎های بازی‎های کامپیوتری با اسلحه‎های فانتزی

ناشر: Game Ever Studio

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
استفاده از سلاح‎های متفاوت، نمایش حیوانات بزرگی مانند اژدها، مبارزه با ویروس‎ها و خونی شدن صفحه در اثر اصابت با آن‎ها باعث انتقال حس ترس و خشونت خواهد شد. بازی ریتم سریعی دارد و رنگ‎های بسیار تندی در تصویر‎سازی مراحل استفاده شده است که باعث انتقال حس هیجان بیشتری به بازیکن می‎شوند.
گفتار نامناسب
در آموزش‎ها از کلمه‎ی خفه‎شو استفاده شده است.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی انجام بازی به صورت تصویری و زیرنویس انگلیسی آموزش داده می‎شود. بازیکن می‎تواند در هنگام ورود به بازی درجه‎ی دشواری مراحل را انتخاب کرده و بازی را با توجه به سطح مهارت خود انجام دهد. شخصیت تنها به سمت چپ و راست صفحه حرکت می‎کند اما برخورد نکردن با ویروس‎ها به عکس‎العمل سریع نیاز دارد.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی در محیطی مشابه با بازی‎های قدیمی کامپیوتری قرار می‎گیرد. او باید با اسلحه‎هایی با ظاهر تخیلی ویروس‎هایی که در این بازی‎ها وجود دارند را نابود کند. ویروس‎ها از بالا به سمت پایین سقوط می‎کنند بازیکن باید اسلحه‎ی خود را بالا گرفته و با سرعت عمل به هر یک شلیک کند و امتیاز کسب کند. اما باید مواظب باشد که ویروس‎ها به خودش اصابت نکنند چون در صورت چهار بار برخورد کردن انرژی‎اش تمام شده و بازی را باخته است. بازیکن هر چه ویروس‎های بیشتری را از بین ببرد سکه و ستاره‎ی بیشتری دریافت می‎کند. او با سکه‎های دریافتی می‎تواند انرژی و قدرت اسلحه‎ی خود را افزایش دهد. محیط بازی تخیلی و فانتزی است اما در صورت باخت بازیکن صفحه‎ی بازی قرمز رنگ می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 4.0.2 در تاریخ 99/07/17 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر پس‎زمینه‎ی رنگارنگ و متفاوتی در هر مرحله وجود دارند. متن‎های نوشته‎شده برای راهنمایی بازیکن پیکسلی هستند که بازی‎های قدیمی را یاد‎آوری می‎کنند. موسیقی بازی هیجان‎انگیز است اما به علت اجرای مداوم موسیقی در متن بازی ممکن است برای بازیکن خسته‎کننده شود. محیط بازی، شخصیت راهنما و سلاح‎ها تخیلی هستند.

مصرف گرایی

این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

حریم خصوصی

بازیکن می‎تواند صفحه‎ی بازی را در فیس‎بوک، اینستاگرام یا توییتر دنبال و امتیاز دریافت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 4.0.2
حداقل نیازمندی اندروید 4.3 و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 8.0 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Game Ever Studio
سال انتشار 2018