ASMR Slicing

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بریدن تصاویر اشکالی با شبیه‎سازی جنس شن سنتزشده

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک سازوکاری بازی بسیار ساده است و بازیکنان جهت انجام آن دچار چالشی نخواهند شد. بنرها و فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارند.
  تصاویری از انواع چاقو و اره‎برقی در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی بریدن اشکال گوناگونی با جنس شن سنتز‎شده را تجربه خواهد ‎کرد. بازیکن با کشیدن انگشت خود از جهت بالا به پایین روی صفحه‎ی بازی تصاویری سه‎بعدی از اشکال متنوع مانند هندوانه یا بستنی را می‎برد. به علت شبیه‎سازی جنس این اشکال به شن‎ سنتز‎شده حرکت چاقو برای برش اشکال بسیار آهسته است. بازی هیچ هدف آموزشی نداشته و تنها جهت سرگرمی ساخته شده‎ است اما ریتم کند برش اشکال می‎تواند باعث ایجاد آرامش در بازیکنان شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2.2 iOS در تاریخ 99/03/1 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  هر مرحله از بازی تنها شامل تصویر بزرگی از شکل مورد نظر و وسیله‎ای برای برش است که اشکال و وسیله‎ها تنوع نسبتاً بالایی دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر CRAZY LABS BY TABTALE , G.P
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان