Asphalt 9: Legends

بررس متن: حامد داوری

11+

شرکت در مسابقات رالی با هدف کسب یکی از مقاهم‎های قهرمانی

ناشر: Gameloft سال انتشار: 2018

Asphalt 9: Legends

11+

شرکت در مسابقات رالی با هدف کسب یکی از مقاهم‎های قهرمانی

ناشر: Gameloft

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصادف‎های داخل بازی گاهی نمای خشن را برای بازیکن به نمایش می‌گذارد و اگرچه خون‎ریزی در محتوای بازی وجود ندارد اما به علت نزدیک بودن تصاویر به واقعیت ممکن است برای کودکان حساس آزاردهنده باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدای بازی آموزشی در مورد نحوه‌ی انجام آن به بازیکن داده می‌شود اما درمجموع به دلیل خودکار عمل کردن بخش‌های اصلی کار بازی بازی دشوار نیست. منوی بازی بخش‌های زیادی را شامل می‌شود و تا حدودی تسلط به زبان انگلیسی را می‌طلبد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از سری بازی‌های معروف مسابقات ماشین‌سواری است که در آن بسیاری از فعالیت‎های اصلی ازجمله حرکت ماشین و کنترل آن همگی به‌صورت خودکار انجام می‌شود و بازیکن تنها با دو پارامتر نیتروژن و کشیدن ترمزدستی به‌سرعت و کنترل بهتر آن کمک می‌کند. کسب مقام اول تا سوم در بازی به معنای برد بازیکن بوده و درازای آن جوایزی دریافت می‌کند که می‌تواند به‌وسیله‌ی آنها قسمت‌های مختلف ماشین خود و به‌طورکلی نوع آن را تغییر دهد. این بازی قابلیت چندنفره شدن نیز دارد. قبل از مسابقه مسیر و مکان آن به بازیکن گزارش می‌شود که این خود می‌تواند اطلاعات بازیکن را در زمینه‌های جغرافیایی افزایش دهد. کوتاه بودن زمان مسابقه‌ها و تنوع بالای خودروها و مسیرها باعث کاهش خسته‌کنندگی و یکنواختی بازی می‌شود. به علت گرافیک بالای تصاویر و سه‌ بعدی بودن آنها نوجوان می‌تواند با هیجان محتوایی بازی درگیر شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/07/06 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.7.3 است.

کیفیت

گرافیک تصاویر فوق‌العاده بالا استو سه‌ بعدی بودن آنها جذابیت را چند برابر کرده است. حرکات تکنیکی و نمایشی که گاهی ماشین‌ها اجرا می‌کنند و همچنین موسیقی بازی می‌تواند هیجان بازی را به‌طور چشمگیری افزایش دهد.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

حریم خصوصی

بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود و سن و جنس بازیکن در ابتدا پرسیده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.7.3
واحد پول رایگان
ناشر Gameloft
سال انتشار 2018