Autism Apps

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مرجعی برای اپلیکشن‏‎های مرتبط با کودکان دارای اوتیسم، سندروم داون و موارد مشابه

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این مجموعه دسته‎بندی‎های بسیار بالا و آسانی برای اپلیکیشن‎های مرتبط با موضوع اوتیسم و سندروم داون دارد و کاربران در بدو ورود به برنامه به راحتی با چگونگی کار با آن آشنا می‎شوند و نیاز به صرف زمان طولانی ندارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این مجموعه مرجع بسیار خوبی برای معرفی و ارائه اپلیکشن‎های آموزشی و غیرآموزشی مناسب برای افراد مبتلا به اوتیسم، سندروم داون یا افرادی که دشواری در یادگیری دارند محسوب می‎شود. والدین و معلم‎ها می‎تواند از این برنامه جهت دستیابی به برنامه‎های مفید و مرتبط با نیازهای فرزند و دانش‎آموز خود استفاده کنند. بیش از 30 دسته‎بندی متفاوت مانند هنری، کتاب، رنگ و بازی های خلاقانه در این مجموعه وجود دارد که والدین می‎تواند با مراجعه به دسته‎بندی مورد نظر نام، توضیحات و لینک دانلود تمامی اپلیکشن‎های مرتبط را به راحتی در اختیار داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.6 iOS در تاریخ 98/08/۰6 نوشته‎شده است.

  نیازهای ویژه

  این برنامه مخصوص کودکان مبتلا به اوتیسم، سندروم داون و دشواری‎ در یادگیری ساخته شده است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای استفاده از این مجموعه لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Touch Autism
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان