Autism Tracker Lite

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پیگیری حالات فرد مبتلا به اوتیسم توسط والدین یا معلمین

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کار با برنامه بسیار ساده است و وارد نمودن اطلاعات با کمترین زمان برای والدین ممکن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه برای پیگیری حالات و عادات روحی، رفتاری، غذایی و سلامتی افراد دارای اوتیسم تهیه‌شده است و برای والدین و معلمانی که در ارتباط مستقیم با این افرادند بسیار مفید و کاربردی است. در این برنامه والدین و معلمان می‌توانند به‌صورت روزانه تمامی حالات کودک را با روشی بسیار ساده وارد نمایند. اطلاعات تمامی روزها به‌صورت متن، شکل و همچنین نمودار در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و امکان مقایسه میان روزهای متفاوت میسر می‌شود. همچنین این برنامه امکان ارسال تمام اطلاعات به شخصی دیگر مانند پزشک مربوطه را میسر کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 7.5.0 iOS در تاریخ 98/08/07 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  طراحی آیکون‌های استفاده‌شده در برنامه در عین سادگی ظاهری جذاب دارند. از این برنامه به‌عنوان برنامه مفید و کاربردی در ژورنال Physicians Practice و University of Nebraska Tech Edge ذکرشده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این برنامه نسخه‌ای پیشرفته‌تر دارد که دسته‌بندی بالاتری دارد و رایگان نیست. در این برنامه چندین متن جهت آشنایی والد با آن وجود دارد.

  نیازهای ویژه

  این برنامه برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم طراحی شده است.

  دنیای واقعی

  والدین و معلمان می‌توانند با تهیه تقویم و واردکردن اطلاعات به‌صورت روزانه حالات متفاوت کودک و نوجوان را پیگیری کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برنامه لینکی در توییتر و فیس‌بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۷.۵.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Track & Share Apps , LLC
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان