Autosplit

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حفظ تعادل روی سقف دو وسیله‎ی نقلیه برای برخورد نکردن با موانع مسیر

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یکی از موانع شخصیت خانمی است که پوشش مناسبی ندارد. تصویر واضح نیست و گرافیک پیکسلی بازی تا حدی از نزدیک شدن کودک به محتوای ارائه‎شده جلوگیری کرده است. در نام‎ یکی از شخصیت‎ها از عناوین جنسی استفاده شده است.
  نحوه‎ی انجام بازی بسیار ساده است بازیکن با نگه‎داشتن انگشت خود باعث فاصله گرفتن وسیله‎ی نقلیه می‎شود و با برداشتن انگشت آن‎ها را به هم نزدیک می‎کند. دشواری بازی در رد کردن موانع است. بازیکن نمی‎تواند نوع و مکان قرار‎گیری موانع را پیش‎بینی کند و با اندکی غفلت با آن‎ها برخورد خواهد کرد.
  انجام بازی بدون تمرکز مقدور نمی‎شود. بازیکن باید موانع را دیده و با توجه با اندازه‎ و محل‎قرارگیری آن‎ها با سرعت تصمیم بگیرد که شخصیت ایستاده باشد یا پاهای خود را 180 درجه باز کند.
  موانع زیادی در مسیر قرار دارند که برخورد با هر یک باعث آسیبی به شخصیت می‎شود. او با برخورد به دایناسور پرتاب می‎شود، توسط سیم‎های برق دچار برق‎گرفتگی می‎شود و با برخورد به موانع سخت مربع‎های رنگی از بدن او خارج می‎شود. گرافیک بازی فانتزی است و هیچ گونه خون یا جراحت محسوسی در آن وجود ندارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی سرگرم‎کننده و تا حدی خنده‎دار شخصیت بالای دو وسیله‎ی نقلیه قرار گرفته است. به طوری که یک پای او روی سقف یک وسیله و پای دیگر او روی سقف وسیله‎ی دیگر قرار دارد. ‎وسایل نقلیه که حتی حیوان یا تانک هستند با سرعت در مسیر در حرکتند موانع متفاوتی مانند پیک پیتزا، هلی‎کوپتر، گوزن و حتی دایناسوری متحرک و نعره‎زنان نیز در مکان‎های متفاوت مسیر وجود دارند. بازیکن باید شخصیت را به گونه‎ای هدایت کند تا به موانع مسیر برخورد نکند و مدت بیشتری را روی سقف وسایل نقلیه باقی بماند. اما موانع متفاوت چالش‎های متفاوتی دارند گاهی بازیکن باید ایستاده باشد و گاهی باید پاهای خود را 180 درجه باز کند تا وسایل نقلیه از هم فاصله بگیرند. موانع ناگهان در مسیر ظاهر می‎شوند و برخورد نکردن با آن‎ها به سرعت‎عمل بسیار زیادی نیاز دارد. در برخورد با موانع شخصیت پرتاب می‎شود اما جراحتی نمایش داده نمی‎شود. خرید درون برنامه‎ای نیز در بازی وجود دارد اما نیازی به استفاده از آن حس نمی‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.0.2 iOS در تاریخ 99/08/21 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی پیکسلی و به سبک بازی‎های قدیمی است اما استفاده از طیف رنگی شاد از یکنواخت شدن آن جلوگیری کرده است. شخصیت‎ها، وسایل نقلیه و موانع بسیار متنوعی در بازی وجود دارد که بعضی از آن‎ها ظاهری خنده‎دار دارند. به طور مثال شخصیت در برخی مراحل لباس شوالیه پوشیده است و سوار بر دو گاو وحشی در حال حرکت است یا در مسیر موانعی مثل شخصی در حال سلفی گرفتن یا اسب تک‎شاخی وجود دارند. قبل از شروع هر مرحله شخصیت پاهای خود را کشش می‎دهد و برای عبور از مسیر آماده می‎شود. موسیقی بازی تا حدی تمرکز را از بین می‎برد اما در بخش تنظیمات قابل قطع کردن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند امتیازات لازم را در جریان بازی به دست آورد اما در صورت تمایل می‎تواند مبالغی از 1.39$ پرداخت کند و شخصیت‎ها وسایل نقلیه‎ی متفاوت را سریع‎تر در اختیار داشته باشد. در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در جریان بازی برای افزایش امتیازات پخش می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک توییتر و فیس‎بوک خود را در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Oleh Vasylevych
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان