Axolochi

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نگهداری از گونه‎های مختلف موجوداتی کوچک در فازهای مختلف رشد

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان حس والد شدن و مراقبت کردن را در این بازی تجربه می‎کنند. آنها به‌راحتی می‎توانند مسئولیت‎هایی همچون غذا دادن، تمیز کردن و محبت کردن به شخصیتشان را در این بازی تمرین کنند و به‌نوعی در نقش مادر شخصیتشان ظاهر شوند.
  درک این بازی ساده است. ابتدای بازی برای هر مرحله تمام اطلاعات موردنیاز به‌صورت نوشتاری نمایش داده می‌شود و در ادامه وضع ظاهر شخصیت به کودک نگهداری مورد نیاز را نشان خواهد داد.
  کودکان در این بازی مسئولیت‎پذیر بودن را تمرین می‎کنند. رسیدگی نکردن به‌موقع اگرچه موجب مرگ شخصیت نمی‎شود، ولی به‌شدت حال او را بد می‎کند و اخطاری به کودک برای نظم دادن به جریان رسیدگی‎ها است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این برنامه نگهداری از یک موجود دوست‌داشتنی در زیرآب در اختیار کودک قرار می‌گیرد که می‌تواند به‌سادگی به آن غذا داده و نگهداری کند. در عوض نگهداری‎ها، تعدادی قلب و سکه در اختیار کودک قرار می‎گیرد تا با کمکشان سیر تکاملی طی شود شخصیت بازی در هر مرحله از رشد ظاهری متفاوت دارد که جذابیت بازی را بیشتر می‌کند و بعد از بزرگ شدن و رسیدن به حداکثر نقطه تکامل، تخمی جدید بارنگ و شکلی متفاوت در اختیار قرار می‌گیرد؛ و جریان بازی از نو تکرار می‎شود در هرکدام از این مراحل کودک سکه‌هایی به دست خواهد آورد که می‌تواند از آن برای خرید مروارید، غذا و کلاه‌های جدید برای موجود خود و همچنین می‌تواند جعبه‌های گنجینه‌های شگفت‌انگیزی را که توسط دزدان دریایی آنجا قرار داده‌شده است را بازکند. برای به دست آوردن سکه بیشتر سه بازی نیز در پلتفرم قرارگرفته است که دو بازی تقریبا مشابه هستند و دیگری تمریتی برای حافظه است که بهتر است در ابتدا کودک با کمک والدین آنها را انجام دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 10.0 iOS در تاریخ 98/02/22 نوشته شده است.

  کیفیت

  تصویر از کیفیت دوبعدی خوبی برخوردار است و به دلیل اینکه فضای بازی در زیرآب است تمامی رنگ‌های استفاده‌شده از رنگ‌های موجودات دریایی الهام گرفته‌شده است همچنین در کل مسیر موسیقی آرامی در حال پخش است که با محیط دریا کاملاً همخوانی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تمامی مراحل رایگان است ، اما برای به دست آوردن سکه و مرواریدهای بیشتر می‌توان با پرداخت حداکثر 5.49 $ مقادیر زیادی از آنها را تهیه کرد که با استفاده از آنها شکل و رنگ‌های متفاوت‌تری از موجودات و سایر امکانات بازی را از حالت قفل بیرون درآورد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر HyperBeard Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان