Axolochi

بررس متن: پرستو رحیمی

6+

نگهداری از گونه‎های مختلف موجوداتی کوچک در فازهای مختلف رشد

ناشر: HyperBeard Games LLC سال انتشار: 2018

Axolochi

6+

نگهداری از گونه‎های مختلف موجوداتی کوچک در فازهای مختلف رشد

ناشر: HyperBeard Games LLC

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودکان حس والد شدن و مراقبت کردن را در این بازی تجربه می‎کنند. آنها به‌راحتی می‎توانند مسئولیت‎هایی همچون غذا دادن، تمیز کردن و محبت کردن به شخصیتشان را در این بازی تمرین کنند و به‌نوعی در نقش مادر شخصیتشان ظاهر شوند.
محتوای آموزشی
کودکان در این بازی مسئولیت‎پذیر بودن را تمرین می‎کنند. رسیدگی نکردن به‌موقع اگرچه موجب مرگ شخصیت نمی‎شود، ولی به‌شدت حال او را بد می‎کند و اخطاری به کودک برای نظم دادن به جریان رسیدگی‎ها است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
درک این بازی ساده است. ابتدای بازی برای هر مرحله تمام اطلاعات موردنیاز به‌صورت نوشتاری نمایش داده می‌شود و در ادامه وضع ظاهر شخصیت به کودک نگهداری مورد نیاز را نشان خواهد داد.
آنچه والدین باید بدانند

در این برنامه نگهداری از یک موجود دوست‌داشتنی در زیرآب در اختیار کودک قرار می‌گیرد که می‌تواند به‌سادگی به آن غذا داده و نگهداری کند. در عوض نگهداری‎ها، تعدادی قلب و سکه در اختیار کودک قرار می‎گیرد تا با کمکشان سیر تکاملی طی شود شخصیت بازی در هر مرحله از رشد ظاهری متفاوت دارد که جذابیت بازی را بیشتر می‌کند و بعد از بزرگ شدن و رسیدن به حداکثر نقطه تکامل، تخمی جدید بارنگ و شکلی متفاوت در اختیار قرار می‌گیرد؛ و جریان بازی از نو تکرار می‎شود در هرکدام از این مراحل کودک سکه‌هایی به دست خواهد آورد که می‌تواند از آن برای خرید مروارید، غذا و کلاه‌های جدید برای موجود خود و همچنین می‌تواند جعبه‌های گنجینه‌های شگفت‌انگیزی را که توسط دزدان دریایی آنجا قرار داده‌شده است را بازکند. برای به دست آوردن سکه بیشتر سه بازی نیز در پلتفرم قرارگرفته است که دو بازی تقریبا مشابه هستند و دیگری تمریتی برای حافظه است که بهتر است در ابتدا کودک با کمک والدین آنها را انجام دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 10.0 iOS در تاریخ 98/02/22 نوشته شده است.

کیفیت

تصویر از کیفیت دوبعدی خوبی برخوردار است و به دلیل اینکه فضای بازی در زیرآب است تمامی رنگ‌های استفاده‌شده از رنگ‌های موجودات دریایی الهام گرفته‌شده است همچنین در کل مسیر موسیقی آرامی در حال پخش است که با محیط دریا کاملاً همخوانی دارد.

مصرف گرایی

تمامی مراحل رایگان است ، اما برای به دست آوردن سکه و مرواریدهای بیشتر می‌توان با پرداخت حداکثر 5.49 $ مقادیر زیادی از آنها را تهیه کرد که با استفاده از آنها شکل و رنگ‌های متفاوت‌تری از موجودات و سایر امکانات بازی را از حالت قفل بیرون درآورد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 65
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 1.1.3
واحد پول رایگان
ناشر HyperBeard Games LLC
سال انتشار 2018