Ball Blast

بررس متن: حامد داوری

7+

انفجار سنگ های کوچک و بزرگ با توپ جنگی برای ثبت رکورد

ناشر: Voodoo سال انتشار: 2018

Ball Blast

7+

انفجار سنگ های کوچک و بزرگ با توپ جنگی برای ثبت رکورد

ناشر: Voodoo

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
وجود اعداد ریاضی یک تا چند رقمی بر روی سنگ ها ، می تواند بازیکن را با مفهوم اعداد و کوچک و بزرگ تر بودنشان آشنا کند . تکه تکه شدن قطعات سنگی بزرگ به بخش های کوچک تر آموزش مفهوم تشکیل شدن اجسام بزرگ از قطعات کوچک تر را در پی خواهد داشت .
محتوای بومی و فرهنگی
وجود پس زمینه هایی از مکان های تاریخی مثل استون هنج در انگلستان که سنگ های عمودی و افقی روی هم قرار گرفته هستند و جزیره ایستر شیلی ، اطلاعات بازیکن را در این زمینه گسترش می دهد .
ترس و خشونت
وجود سنگ هایی که به شکل هیولا در آمده اند در بعضی مراحل می تواند تا حدودی ترس را چاشنی بازی کند .
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی آموزش مختصری را با رسم شکل در مورد نحوه ی حرکت توپ جنگی به بازیکن می دهد . منوی بازی ، قسمت های اصلی را شامل می شوند و در بخش های مختلف آن ابهامی وجود نداشته و فونت و سایز گزینه های آن مناسب است .
آنچه والدین باید بدانند

این بازی جزء بازی های رکوردی و مرحله ای است . در این بازی ، بازیکن باید با استفاده از توپ جنگی که در اختیار دارد ، سنگ هایی که در حال رفت و آمد از بالا به سمت پایین هستند را نابود کند چرا که برخورد سنگ به توپ جنگی باعث باخت بازیکن خواهد شد . سنگ ها ، اندازه ها و رنگ ها و قدرت های مختلف دارند و روی همه ی آن ها اعداد یک رقمی و بالاتر نوشته شده که در واقع نشان دهنده میزان قدرت آن سنگ است . ضربه زدن به سنگ هایی که اعداد بالاتری دارند باعث می شود که آن ها به چندین تکه کوچک تر تقسیم شوند . بعضی از سنگ ها به جای عدد ، علامت سوال روی آن ها حک شده که بازیکن با نابودی آن ها می تواند جوایزی را از آن خود کند . این جوایز شامل یخ زدن سنگ ها ، دوبل شدن توپ جنگی ، رگباری شدن تیرهای توپ ، ناپدید شدن توپ جنگی و .. خواهد بود . با نابودی سنگ ها سکه هایی از آن ها آزاد می شود که بازیکن می تواند با جمع آوری آن ها سرعت و قدرت تیرها و یا میزان دریافت سکه از بازی را افزایش دهد . بعد از گذشت هر پنج مرحله بازیکن با یک غول سنگی مواجه می شود که دائما از خود سنگ های کوچک تر آزاد می کند . بازیکن می تواند با نابودی آن الماس هایی را به عنوان جایزه دریافت کرده و توپ جنگی خود را تغییر دهد . پس زمینه های بازی با پیشروی در مراحل به صورت خودبه خودی تغییر خواهند کرد . وجود اعداد یک یا چند رقمی روی سنگ ها و تقسیم و تکه تکه شدن سنگ های بزرگ به قطعات کوچک تر می تواند به آشنایی بازیکن با اعداد ریاضی و مفهوم کوچک و بزرگی کمک کند . وجود سنگ هایی که به شکل هیولا در آمده اند تا حدودی ترس را به مخاطب القا می کند .پس زمینه هایی از مکان های تاریخی مختلف محتوای بومی فرهنگی بازی را تحت تاثیر قرار داده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/06نوشته شده و برمبنای نسخه iOS 1.23 است.

کیفیت

وجود تنوع در پس زمینه ها ، رنگ سنگ ها و شکل توپ های جنگی بازی را از حالت یکنواختی خارج کرده است . سبک موسیقی بازی مشابه بازی های آتاری بوده و درحین پخش موسیقی در طول بازی صداگذاری هایی هنگام ترکیدن سنگ ها و یا برخوردشان به زمین به گوش می خورد .

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه ای است .

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 44
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.23
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Voodoo
سال انتشار 2018