Ball Smasher

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چرخه‎ی تکراری تولید توپ و ارتقای تجهیزات برای افزایش سرمایه

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از تصاویر به‌صورت کارتونی و نامناسب‎اند که شاید بری کودکان خنده‎دار باشد.
  بازیکن هیچ دخل‎ و تصرفی در جریان حرکتی توپ‎ها ندارد و تنها با کسب سرمایه کافی تجهیزات را ارتقا می‎دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در دسته بازی‎های Idle بوده که بدون نیاز به صرف وقت، بازیکن قابلیت کار و افزایش درآمد مجازی را دارد. با افزایش نرخ هر توپ و ارتقای کارکرد تجهیزات تولید سرمایه مجازی افزایش می‎یابد و امکان ارتقای بیشتر فراهم می‎شود. کودکان و نوجوانان در روز با چند با سر زدن به بازی و جمع‎آوری سرمایه به دست آمده به ارتقای تجهیزات می‎پردازند. این بازی ازنظر گرافیکی و محتوایی هیچ جنبه مثبتی را ارائه نمی‎کند. برای آگاهی اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.4.2 iOS در تاریخ 97/04/23 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  هیچ شخصیت‎پردازی، فضاسازی، کیفیت گرافیکی، موسیقی و حتی صدا پس‌زمینه‌ای در بازی وجود ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در میانه بازی نمایش داده می‎شود که با پرداخت 2.99 دلار قابل‌حذف است. طلا تنها با خرید درون برنامه در بسته‎های 0.99 دلار تا 99.99 دلار افزایش می‎یابد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک Facebook و Twitter در بخش تنظیمات قرار دارد. تبلیغات تنها در صورت اتصال به اینترنت نمایان می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Lion Studios LLC.
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان