Bamba Burger 2

بررس متن: نیلوفر غیبی

6+

انتخاب و پخت مواد غذایی برای آماده کردن سفارش موردنظر

ناشر: Mezmedia Pete Ltd سال انتشار: 2018

Bamba Burger 2

6+

انتخاب و پخت مواد غذایی برای آماده کردن سفارش موردنظر

ناشر: Mezmedia Pete Ltd

سال انتشار: 2018

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان در این برنامه با مفاهیم اولیه‌ای همچون: اعداد، انواع خوراکی، نوشیدنی‎ها آشنا می‎شوند. کودک می‎تواند در بخش انتهایی بازی با مفاهیم شمارش اعداد و فرایند خرید آشنا شوند که در پرورش مهارت‌های اجتماعی کودک نقش دارد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نبود آموزش اولیه و دشواری حرکت دادن گزینه‎های غذایی در طول بازی کار با برنامه را بسیار سخت کرده است. کودکان خردسال برای درک روش انجام بازی و همچنین کار با برنامه به کمک والدین خود نیاز خواهند داشت.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از مجموعه بازی‎های آشپزی است که کودک در نقش‎های آشپز، مشتری و صندوق‎دار ایفای نقش می‎کند. بازیکنان باید در طول بازی غذای اصلی، دسر و نوشیدنی موردعلاقه خود را بسازند و بعد از محاسبه‎‏ی قیمت و پرداخت هزینه (با پول داخل بازی) غذا را تحویل بگیرند. این بازی هیچ اطلاعات و دانشی در مورد سازوکار آشپزی نمی‎دهد و جنبه‎ی سرگرمی دارد، ولی برای یادگیری شمارش اعداد و محاسبه پول پرداختی مناسب است. تنوع بالای برای مواد غذایی در نظر گرفته‌شده است که جذابیت بازی را برای کودکان افزایش می‎دهد ولی درعین‎حال ممکن است مانع از تمرکز کودکان خردسال بر روی ساختار اصلی بازی شود. البته بیشتر مواد غذایی متنوع تنها با استفاده از توکن‎های رنگین‎کمان (پول بازی) قابل‌استفاده خواهد بود. نبود انگیزه‎ی لازم برای پیشرفت در بازی به‌مرور باعث کسل شدن بازیکنان می‎شود، همچنین دشوار بودن کنترل بازی (از نظر فنی) نیاز به همیاری والدین در مراحل اولیه را افزایش داده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی iOS 1,0,4 در تاریخ 97/10/24 نوشته‌شده است.

کیفیت

موسیقی متن یکنواخت است، اما افکت‌های موجود و تشویق‌ها با صداهای کودکانه همراه است. جذابیت تصویری و تنوع در رنگ‌ها و خوراکی‌ها به‌ویژه برای کودکان کوچک‌تر کشش ایجاد می‌کند.

مصرف گرایی

لینک دانلود بازی‌های مشابه در صفحه‌ی اول قرار داده‌شده است، همچنین تبلیغات برای خرید نمونه‌های مشابه و دیگر بازی‌ها وجود دارد و بازیکنان می‎توانند با خرید درون برنامه توکن‎های رنگین‎کمان بیشتری خریداری کنند تا مواد غذایی بیشتری داشته باشند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 89
حداقل نیازمندی اندروید 4.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.4
واحد پول رایگان
ناشر Mezmedia Pete Ltd
سال انتشار 2018
دنیای واقعی

والدین می‌توانند با ایجاد شرایط مشابه آشپزی، در آموزش مهارت‌های مشابه به فرزندانشان کمک کنند.