!Baseball Boy

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
پرتاب توپ بیسبال با هدف طی کردن بیشترین مسافت
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی بخش جداگانه‌ای تحت عنوان منو ندارد و با ورود به بازی مستقیماً صفحه‌ی اصلی باز می‌شود اما گزینه‌های لازم و ضروری در اطراف صفحه قرارگرفته است. انجام بازی تنها با زدن ضربه روی صفحه رخ می‌دهد و حرکت توپ در طول مسیر مطابق انرژی قبلی آن است و بازیکن را از انجام هر حرکتی بی‌نیاز می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازیکن باید با تنظیم قدرت و جهت پرتاب، توپ بیسبال خود را به سمت شهر روانه کند. فلشی در مقابل بازیکن قرارگرفته که قبل از زدن ضربه، دائماً در حال چرخش بین قدرت‌های مختلف است و با ضربه زدن روی صفحه بر روی یکی از قدرت‌ها ایستاده و مطابق آن پرتاب می‌شود. اگر کودک بتواند فلش را در نقطه‎ی قرمز رنگ متوقف کند، توپ با بیشترین قدرت ممکن پرتاب خواهد شد. مسافتی که توپ طی می‌کند به‌عنوان رکورد برای بازیکن ثبت می‌شود و اگر رکورد بازیکن به هدف مشخص‌شده توسط برسد، سطح بازیکن یک پله بالاتر می‎رود و در دسته‌ی بیسبالی جدیدی قرار می‌گیرد. در صورت برخورد توپ به موانعی مثل ماشین‌ها، درختان و خانه‌ها از حرکت بازمی‌ایستد. در مسیر حرکت توپ سکه‌ها و الماس‌هایی قرارگرفته که بازیکن با جمع‌آوری‎شان می‎تواند توپ یا شخصیت بازی را تغییر دهد و قدرت، سرعت و جهش توپ خود را به روز کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/27 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 1.8.6 iOS است.

  کیفیت

  طراحی بازی به سبک پیکسلی است و تصاویر و شخصیت‌ها از مکعب‌های کوچک تشکیل‎شده‎اند. موسیقی در حین بازی پخش نمی‌شود و تنها صداگذاری‌هایی مثل برخورد توپ با موانع به گوش می‌خورد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۶
  سال انتشار ۲۰۱۸