Baseball Megastar

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ضربه زدن به توپ و کسب بالاترین امتیاز در بازی بیسبال

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فهم روش انجام بازی در صورت تسلط بر زبان انگلیسی بسیار ساده است. اگرچه کودکان فارسی‌زبان نیز بدون کمک والدین و به‌مرور زمان می‎توانند بر روش انجام بازی واقف شوند. تقریباً می‎توان بیش از نیمی از ضربات را به شکل یکسان اجرا کرد و نتایج متفاوتی را به دست آورد. دقت ضربات و حرکات بازی بسیار پایین بوده و تفاوت ضربات تنها در اختلافات بسیار نزدیک زمانی قابل‌مشاهده است. ضربات مشابه ممکن است در حالتی مناسب، در حالتی زودتر از موعد و در حالتی از دست رفته قلمداد شوند.
  کودکان و نوجوانان با قوانین اولیه و فضای بازی‎های بیسبال آشنا می‎شوند. قوانین داخل بازی با ورزش اصلی مغایرتی ندارد، اما به علت نقصان در شرح تمام جزئیات این ورزش نمی‎توان توقع فهم تمام قوانین بیسبال را از این بازی داشت.
  این بازی با ساختار فرهنگی مردم آمریکا طراحی‌شده است. این ورزش ازجمله ورزش‎های محبوب مردم آمریکا بوده و نام گروه‌های بازی نیز برگرفته‌شده از نام گروه‌های واقعی همین کشور است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی بیسبال با رعایت قوانین پایه‎ای این مسابقه در فضای شبیه‌سازی‌شده و واقع‎گرایانه برای رسیدن به بهترین ضربات جهت کسب امتیاز بالاتر هدف اصلی این بازی است. این بازی بیشتر بر روی کسب شخصیت‎های ستاره تمرکز دارد و قوانین اجراشده در بازی بسیار سطحی و کلی‎اند. کودکان و نوجوانان تنها چندین ضربه از هر مسابقه را کنترل می‎کنند و تمام فعالیت‎های بعد از ضربه و ضربات سایر بازیکنان به‌صورت ویدیوهای کوتاه و تکراری نمایش داده می‎شود. این بازی نه به جهت آموزش بلکه برای جمع‎آوری کارت شخصیت‎ها و ساخت کلکسیون مجازی مفید است. روش‎های متنوعی برای ترغیب بازیکن به خرید درون برنامه در بازی ارائه‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.7 iOS در تاریخ 97/04/24 بعد از عبور از 8 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک سه بعدی و با کیفیت بازی به‌صورت واقع‎گرایانه طراحی‌شده است و تمامی جزئیات مربوط به حرکات ورزشکاران در دنیای واقعی در آن رعایت شده است. موسیقی متن بازی پر از هیجان با ریتم سریع و یکنواخت به ایجاد حس رقابتی بازی کمک می‎کند. ظاهر برخی از شخصیت‎های بازی برگرفته‌شده از بازیکنان واقعی بیسبال است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  پیشنهادهای خرید درون برنامه برای بسته‎های ترکیب با زمان محدود در بازی قرار داده می‎شود. همچنین از اسکناس‎ها برای ادامه جریان بازی می‎توان استفاده کرد که در بسته‎های 2.99 تا 39.99 دلاری قابل خریداری است. انرژی انجام بازی نیز قابل‌افزایش با خرید درون برنامه است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  قابلیت به اشتراک‎گذاری بازی با شبکه‎های مجازی و پیام‎رسان‎های موجود بر روی دستگاه ممکن است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Distinctive Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان