Basketball Arcade Machine

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب توپ به حلقه‎‎ی بسکتبال و کسب امتیاز

سال: 2012
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی برای سرگرمی است و روش انجام آن نیز ساده است. با کشیدن انگشت روی صفحه‎ی بازی توپ پرتاب می‎شود و بازیکن تنها باید با نشانه‎گیری مناسب بیشترین تعداد توپ را به حلقه بیاندازد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن با پرتاب توپ به داخل حلقه‎ی بسکتبال امتیاز کسب می‎کند. در بازی دستگاهی با یک حلقه‎ی بسکتبال وجود دارد بازیکن با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی ابتدا نشانه‎گیری کرده سپس توپ‎هایی را به سمت حلقه پرتاب می‎کند. با عبور توپ از حلقه امتیازاتی کسب خواهد شد. امتیازات نقش زیادی در جریان بازی ندارند و تنها بازیکن می‎تواند تعداد توپ‎ها را بیشتر کند و همچنین شکل ظاهری تصویر پس‎زمینه و توپ‎ها را تغییر دهد. سازو‎کار بازی به نظر ساده می‎رسد اما چالش‎هایی مانند متحرک بودن حلقه و پرتاب بیشترین توپ در سی ثانیه نیز در آن وجود دارد که به عکس‎العمل سریع و تمرکز بازیکن نیاز دارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.4 iOS در تاریخ 99/08/12 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی در برابر یک دستگاه پرتاب توپ به حلقه‎ی بسکتبال انجام می‎شود. تصویر پس‎زمینه ثابت است و بازیکن برای تغییر آن یا تغییر شکل ظاهری توپ مجبور به صرف مقادیر زیادی از امتیازات به‎دست‎آورده است. موسیقی بازی تا حدی هیجانی است و باعث از بین رفتن تمرکز بازیکن می‎شود که البته در بخش تنظیمات قابل قطع کردن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه پرداخت حداقل مبلغ 1.39$ و برای حذف تبلیغات پرداخت 2.79$ لازم است.

  دنیای واقعی

  جریان بازی مشابه دستگاه پرتاب توپ به حلقه در دنیای واقعی است. این دستگاه در بسیاری از مراکز تفریحی و شهر‎بازی‎ها وجود دارد و بازیکن با مراجعه به آ‎ن‎ها می‎تواند بازی را انجام دهد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود. تماشای تبلیغات افزایش امتیازات بازیکن را به همراه خواهد داشت.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Lemondo Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان