Battle Bay

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه گروه‎های مختلف برای کشتن رقبای خود و کسب امتیاز بالاتر

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکنان می‎توانند در بخش مکالمه آنلاین بدون هیچ فیلتر یا محدودیتی با یکدیگر مکالمه کنند.
  انجام بازی مستلزم استفاده از هر دو دست به‌صورت موازی است. سمت چپ صفحه برای هدایت موتور آبی و جابه‎جایی استفاده می‎شود؛ و سمت راست برای انتخاب اسلحه و پرتاب کردن بمب یا تیراندازی کردن مورداستفاده قرار می‎گیرد. آموزش اولیه به‌صورت کامل روش استفاده و کار با گزینه‎ها را توضیح می‎دهد.
  بازیکنان برای بردن باید در کنار توجه به قابلیت فردی، به جایگاه و وضعیت هم گروهیانشان نیز توجه داشته باشند و در همین بین کار در گروه را تمرین می‎کنند.
  محتوای اصلی بازی در مورد کشتار رقبا با بمب، موشک، تیراندازی کردن و سایر روش‎های موجود در بازی است. خونریزی در بازی وجود ندارد اما بعد از تمام شدن مقاومت، دودی بلند می‎شود و قایق به‌مرور در آب غرق می‎شود. ظاهر برخی از شخصیت‎های بازی خشن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی گروه‎های پنج نفره برای مبارزه با دشمن متحد می‎شوند تا تک‌تک اعضای گروه مقابل را نابود کنند. میزان مقاومت و تهاجم هر شخصیت در بازی با به‎روزرسانی‎هایی که انجام داده است ارتباط مستقیم دارد و بر اساس عدد مقاومت خود در برابر حملات دشمن پایداری نشان می‎دهد. بازی بر روی دو اصل کشتن و کشته نشدن استوار است. داستان بازی در داخل آب بین قایق موتوری‎های کوچک دفاعی و تهاجمی به وقوع می‎پیوندد و سلاح‎ کشتار بر اساس زیرآبی، هوایی و حرکت در سطح آب با یکدیگر تفاوت دارند. پیچیدگی‎های بازی مربوط به به‎روزرسانی‎های متنوع در بخش منو اصلی بازی است که در مواردی کم‌اهمیت یا بی‌اهمیت‌اند. نابودی شخصیت‎های رقیب و متحد بدون خونریزی، اما با بلند شدن دود از موتورشان و غرق شدن در آب نمایش داده می‎شود. تمام جریانات بازی به‌صورت آنلاین به وقوع می‎پیوندد و برای افزایش هر منبع روش‎های متعددی ازجمله خرید درون برنامه در اختیار قرار دارد. امکان مکالمه آنلاین بین بازیکنان این بازی بدون هیچ فیلتر یا محدودیتی ممکن بوده و بازیکنان می‎توانند دوستان خود را پیداکرده و در داخل بازی با یکدیگر مکالمه داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 2.7.17371 iOS بعد از 10 بار مبارزه در تاریخ 96/11/19 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  محیط رقابت در آب شکل می‎گیرد و شخصیت‎های بازیکنان همگی بر روی قایق قرار دارند. برخلاف محتوای جنگی، بازی در محیطی شاد و رنگی شکل‌گرفته است و صدای پرتاب بمب و موشک یا حرکت آب به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش مروارید و ستاره‎های بسته‎های 4.99 دلاری و 9.99 دلاری برای خرید درون برنامه وجود دارد. برای گرفتن جعبه یا کارت‎های اضافی امکان تماشای ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۷.۱۷۳۷۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Rovio Entertainment Oyi
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان