Battle Dogs: Mafia War Games

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

تلاش برای عضویت در مافیا در رقابت‎های جنگی

ناشر: Rooster Games سال انتشار: 2017

Battle Dogs: Mafia War Games

16+

تلاش برای عضویت در مافیا در رقابت‎های جنگی

ناشر: Rooster Games

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
مکان بازی برگرفته‌شده از بورلی‎هیلز آمریکا است و با در نظر گرفتن جزئیات آن شبیه‌سازی‌شده است. همچنین شخصیت‎ها و پوششان تا حدودی الگویی از فرهنگ آمریکایی را نمایش می‎دهند.
ترس و خشونت
مأموریت‌هایی که به بازیکن در طی بازی داده می‌شود مأموریت‌های خشنی‎اند که اغلب شامل دستور قتل و یا انجام کارهای مافیای می‎شوند. بازیکنان در بین خیابان‎ها و مکان‎های طراحی‌شده از میان مردمان عصبانی عبور می‎کنند تا درنهایت فردی را نابود کنند یا دستگیر کنند. شخصیت‎ها می‎توانند از تفنگ یا انواع سلاح سرد مانند میله‎های عظیم برای ضربه زدن به حریف استفاده کنند. آتش‎سوزی، انفجار، جنازه و تصادف ازجمله وقایع عادی و متداول هر مرحله از مأموریت‌ها است.
گفتار نامناسب
در بین مکالمات شخصیت اصلی بازی با سایر افراد بازی الفاظ و کلمات رکیکی استفاده می‎شود.
محتوای بزرگسالانه
زنان با نگاه ابزاری و با تکیه‌بر کلیشه‎های جنسیتی به نمایش کشیده شده‎اند و در طول بازی با لباس‌های نامتعارف و حتی نیمه برهنه در خیابان‎ها حرکت می‎کنند.
سهولت استفاده
بازیکن می‌بایست دستورالعمل‌هایی که از افراد مختلف در بازی می‌گیرد را اجرا کند و انجام هر یک از مأموریت‌ها چالش جداگانه‎ای برای بازیکن دارد. یادگیری رفع چالش‎ها در نگاه اول بسیار دشوار است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از نمونه بازی‌های هیجانی و رقابتی است که کلمه سگ در عنوان آن انسان‎ها برمی‎گردد و در اصل جنگ میان انسان‎ها در گروه‎های مافیایی را به نمایش می‎کشد. در ابتدای بازی روایتی از زندگی شخصیت اصلی داستان به تصویر در می‌آید که در آن شخصیت اصلی که دچار مشکلات مالی است، از دوست خود درخواست می‌کند تا او را عضو گروه مافیا کند تا بتواند به ثروت کلانی دست پیدا کند. در ادامه‎ی بازی بازیکن با گروه‌های مختلفی از مافیا روبه‌رو می‌شود و برای جلب اعتماد آنها می‌بایست مأموریت‌هایی را به اتمام برساند. ازجمله این مأموریت‌ها می‎توان به قتل مردم یا تعقیب و گریز آنها اشاره کرد. صحنه نمایش این بازی از خیابان‌های بورلی‌هیلز آمریکا اقتباس‌شده است و تلاش شده تا جای ممکن به دنیای واقعی و جزئیات آن نزدیک باشد. خشونت بالای بازی در کنار محتوای جنسی نمایش داده‌شده در آن از علل اصلی بالا بودن سن پیشنهادی برای این بازی است. نمایش تصاویر به‌صورت اول‌شخص باعث واقعی‎تر شدن تصاویر از نگاه بازیکن می‎شود که با خشونت بالایی شخصیت‎های مختلف را می‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‎ی 1.1.0 Android در تاریخ 97/11/21 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و همچنین صداهای استفاده‌شده در بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و کلیه صحنه‌ها به‌صورت سه‌بعدی طراحی‌شده‌اند و قابلیت حرکت بالای را به بازیکن می‌دهند. همچنین از گویندگان حرفه‌ای برای صداگذاری استفاده‌شده است.

حریم خصوصی

این بازی به کلیه امکانات حساب گوگل کاربر دسترسی دارد و حتی می‌تواند حساب را به‌دلخواه خود حذف کند. همچنین شروع بازی به کمک اتصال به اینترنت امکان‌پذیر است، اما در حین بازی نیاز به اینترنت نیست.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 96
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۰
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Rooster Games
سال انتشار 2017