Battlelands Royale

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

رقابت آنلاین برای فتح سرزمین‎های بیشتر و گسترش منطقه حفاظتی

ناشر: Futureplay سال انتشار: 2018

Battlelands Royale

10+

رقابت آنلاین برای فتح سرزمین‎های بیشتر و گسترش منطقه حفاظتی

ناشر: Futureplay

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محتوای اصلی داستان بر مبنای کشتن شخصیت‎های کارتونی است، اما صحنه‌های خشن بدون خونریزی یا برخورد فیزیکی است. همچنین ساختار کارتونی و رنگارنگ بازی حس خشونت بازی را به‌شدت کاهش داده است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی نحوه عملکرد پیچیده‌ای ندارد و استفاده کردن از آن ساده است و صرفاً نحوه حمله کردن به دشمنان و تصرف مناطق تحت تصرف آن‌ها چالش بازی را تشکیل می‌دهند. در ابتدای برنامه آموزشی مبنی بر چگونگی کار با گزینه‎ها ارائه می‎شود که کار را تا حدود بسیاری ساده‎تر می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از نمونه بازی‌های استراتژی به شمار می‎آید که هدف اصلی آن فتح مناطق مشخص‌شده است. این بازی که به‌صورت آنلاین انجام می‌شود بازیکن می‌تواند به‌صورت تک‌نفره، دونفره و یا چندنفره بازی را انجام دهد و با رقبای آنلاین خود رقابت کند. در ابتدا بازیکن شخصیت موردنظر خود را انتخاب می‎کند و بعد از مشخص کردن ناحیه موردعلاقه خود بر روی نقشه، بازی را آغاز می‎کند. رقابت بین بازیکنان با شلیک کردن و نابودسازی شخصیت‎هایشان صورت می‎گیرد و برای این کار شخصیت‎ها از اسلحه‌ی پخش‌شده در زمین‌بازی استفاده می‎کنند. با کشتن شخصیت‎هایی که در مناطق مجاور قرار دارند نه‌تنها امنیت منطقه شخصی حفظ می‎شود، بلکه احتمال کشته شدن توسط سایر بازیکنان را نیز کاهش می‎یابد. بازی تا مشخص شدن برنده نهایی ادامه پیدا می‌کند و درنهایت تنها یک برنده برای هر دو رقابت در نظر گرفته می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.2.0 Android در تاریخ 97/10/26 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و همچنین نحوه‌ی قسمت‌بندی منطقه‌ها به شکل مناسبی طراحی‌شده و از کیفیت خوبی برخوردارند صداهایی که در طی بازی شنیده می‌شود مناسب با تصاویر بوده و به بهتر شدن کیفیت بازی کمک کرده است اما سرعت بازی کمی کند است. شخصیت‎ها و تصاویر به‌صورت کارتونی و با ظاهر کودکانه طراحی‌شده‌اند که خود محتوای بازی را از حالت جدی بودن خارج ساخته است.

حریم خصوصی

انجام بازی به‌صورت آنلاین بوده و به اتصال اینترنت نیاز دارد. در ابتدای بازی اطلاعات شخصی بازیکن از جمله نام، سن و جنس ثبت می‌شود و همچنین این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود و به اینترنت دستگاه هوشمند کاربر دسترسی دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 84
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۰
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Futureplay
سال انتشار 2018