Beach Buggy Racing 2

بررس متن: حامد داوری

9+

ماشین‌سواری برای کسب مقام برتر، با به‌کارگیری ابزارهای تدافعی و تهاجمی

ناشر: Vector Unit Inc سال انتشار: 2018

Beach Buggy Racing 2

9+

ماشین‌سواری برای کسب مقام برتر، با به‌کارگیری ابزارهای تدافعی و تهاجمی

ناشر: Vector Unit Inc

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
به تصویر کشیدن اقلیم‌هایی همچون غرب وحشی (Western)، مناطق استوایی، مناطق ساحلی و جنگلی می‌تواند بازیکن را با پوشش‌های گیاهی مناطق و به‌طور کلی سبک آنها آشنا سازد.
ترس و خشونت
وجود قدرت‌هایی مثل پرتاب موشک، وجود اژدها در مسیر و مواردی از این قبیل تا حدودی خشونت را ضمیمه‎ی بازی کرده‎ است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی گزینه‌های متنوعی دارد اما ظاهر متناسب گزینه‎ها به همراه آموزش اولیه کار با برنامه را ساده کرده است. سازوکار انجام بازی به زبان انگلیسی در ابتدای بازی بیان می‌شود و تنها با لمس صفحه، جهت چپ و راست به ماشین داده می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در سبک بازی‎های رقابتی و ماشین‎سواری قرار دارد که بازیکن در تلاش برای کسب مقام برتر، با به کاربردن بعضی ابزارهای تدافعی یا تهاجمی است. رخ دادن بعضی حوادث مثل پرتاب سنگ در وسط بازی، وجود اژدها و آتش زدن مسابقه‌دهندگان از چالش‎های این بازی است که جریان بازی را از حالت یکنواختی خارج می‌کند. بازیکن با در دست داشتن ترمز و تغییر جهت به چپ یا راست، کنترل ماشین را بر عهده دارد که از طریق بخش تنظیمات می‎توان به حالت‌های دیگر تغییر داد. در طول مسیر مسابقه علامت‌های سؤالی جهت اعطای قدرت‎های تصادفی مثل پرتاب موشک، گذاشتن مانع، کپسول نیتروژن و ... به بازیکن داده می‌شود تا بازیکن شانس خود را در مسابقه بالا ببرد و برای مدتی حریفان خود را تضعیف کند. این قدرت‌ها قابلیت به روز رسانی دارند که با سکه‎ها و الماس‎های به دست آمده در جریان بازی یا خرید درون برنامه‎ای میسر می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/13 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.6.2 است.

کیفیت

گرافیک با کیفیت بالای بازی، طراحی فوق‌العاده‌ی محیط‌های جغرافیایی و تنوع رانندگان و ماشین‌ها جذابیت بازی را چندین برابر کرده‌ است. صداگذاری‌ها و موسیقی بازی هماهنگ و متناسب با سبک هیجانی آن انجام‌شده است.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

حریم خصوصی

بازی به صورت آنلاین اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 89
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.6.2
واحد پول رایگان
ناشر Vector Unit Inc
سال انتشار 2018