Bead Sort

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار دادن مهره‎های رنگی بر جایگاه مورد نظر با توجه به رنگ هر یک

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با لمس صفحه‎ی بازی توسط انگشت بازیکن انجام می‎شود. اگرچه درک ساز‎‎وکار بازی ساده است اما توضیحی مبنی بر چگونگی انجام آن در بازی وجود ندارد. در ابتدا همراهی والدین با کودک لازم است. در صورت اتصال به اینترنت در حین انجام بازی فیلم‎های تبلیغاتی نمایش داده خواهد‎ شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله از این بازی ظرفی که بر اساس رنگ‎های متفاوت تقسیم بندی شده ‎است به همراه تعدادی مهره‎ی رنگی با رنگ‎های مشابه با رنگ‎های ظرف در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. مهره‎ها به صورت در هم در ظرف قرار گرفته‎اند و هدف از بازی مرتب کردن مهره‎ها و قرار دادن آن‎ها در جایگاه صحیح هر یک با توجه به رنگ آن‎ها است. این بازی برای سرگرمی ساخته شده ‎است اما می‎تواند در شکوفایی مهارت شناخت رنگ‎ها و بهبود تمرکز در بازیکنان نقش داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.21 iOS در تاریخ 5/04/99 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  مراحل بازی شامل تصاویر تعدادی مهره و ظرفی است که توسط رنگ‎های متفاوت بخش‎بندی شده است. شکل ظرف و مهره‎ها در مراحل گوناگون تغییر خواهد‎ کرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 2.79$ لازم است.

  نیازهای ویژه

  با توجه به محوریت تشخیص رنگ‎ها در این بازی، انجام آن می‎تواند برای بازیکنان با کوررنگی چالش‎برانگیز باشد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۱
  واحد پول رایگان
  ناشر SUPERSONIC STUDIOS LTD
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان