Bean Boy

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب شخصیت لوبیا شکل و دوست‌داشتنی به بالا برای کسب امتیاز

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  لوبیای کوچک به سمت پایین کشیده می‎شود و سپس با جهت‌گیری موردنظر رها می‎شود تا به بالا رود و بعد از این‌که مستقر شد این عمل تکرار می‎گردد. در شروع بازی توضیحی در مورد نحوه انجام بازی نیست، اما با زدن بر روی گزینه علامت سؤال شرحی از نحوه بازی داده می‎شود.
  حفظ امید و داشتن نگاه به آینده ازجمله مفاهیمی است که در بطن محتوای این بازی نهفته شده و به فضایی برای تمرکز کردن و آرامش گرفتن را برای بازیکنان فراهم می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  یک لوبیای نارنجی دوست‌داشتنی با هدف رسیدن به رؤیای خود که رسیدن به ستاره‎ها است، به‌سوی آسمان پرتاب می‎شود. در این بازی با نشان دادن شکست و تلاش دوباره شخصیت، بازی مفهوم ناامید نشدن و ادامه دادن را ترویج‌ می‎دهد. بدون در نظر گرفتن ممکن بودن یا نبودن بازی بر روی مفهوم بلند بودن سقف آرزوها به صورت غیر مستقیم تاکید دارد. با پرتاب این لوبیای کوچک که کلاه سبزی بر سر دارد، تلاش می‎شود تا جای ممکن او را بالاتر برد. شروع بازی از زیرزمین یک خانه است که به‌مرور طبقات خانه را رد می‎کند و به آسمان نزدیک‎تر می‎گردد. در این بین باید تلاش شود تا ستاره بیشتری به دست آید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بری مبنای نسخه 1.031 Android در تاریخ 96/08/14 نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت گاهی در بین بازی تبلیغاتی نمایان می‎شود. انگیزه‎ی رساندن لوبیای کوچک و دوست‎داشتنی به بالاترین نقطه‎ی ممکن باعث می‎شود تا بازیکن از انجام بازی خسته نشود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی امکان اتصال به Twitter را دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰۳۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Tyson Ibele
  ارز رایگان