Beatstar

thumbnail

ضربه زدن روی شکل‌ها در زمان مناسب و با توجه به ریتم موسیقی

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعضی از تصاویر کاور موسیقی‌ها افرادی هستند که لباس نامناسبی پوشیده‌اند. همچنین، در متن ترانه‌ی بعضی آهنگ‌ها کلمات جنسی وجود دارد.
  گاهی در متن ترانه‌ی بعضی آهنگ‌ها ناسزا وجود دارد.
  در هر بخش توضیحاتی به بازیکن داده می‌شود تا سازوکار آن را آموزش دهد. هر یک از توضیحات به مرور اضافه می‌شوند تا بازیکن فرصت داشته باشد تا بر آموزش‌های قبلی مسلط شود. استفاده از بعضی از بخش‌های برنامه نیاز به صرف زمان یا امتیازهای زیادی دارد در غیر این صورت باید خرید درون برنامه انجام داد.
  جریان بازی می‌تواند به شناخت بازیکن از ریتم موسیقی کمک کند و هوش شنیداری او را تقویت کند. گذشتن از مراحل نیاز دارد تا بازیکن تمرکز و سرعت عمل داشته باشد و با سرعت مناسبی روی شکل‌ها ضربه بزند.
  ممکن است در متن ترانه‌ی بعضی آهنگ‌ها مفاهیم خشنی باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در Beatstar موسیقی‌هایی با کیفیت بسیار خوب می‌شنود و بر مبنای ریتم آن‌ها بازی را انجام می‌دهد. ابتدا چندین موسیقی برای بازی کردن فعال است با شروع هر یک از آن‌ها تعدادی شکل‌ مانند مربع شروع به حرکت می‌کنند بازیکن باید درست در زمانی که مربع‌ها به خط پایین صفحه‌ی بازی می‌رسند روی آن‌ها ضربه بزنند تا بتوانند امتیاز کامل را کسب کنند. به مرور چالش‌های متفاوتی هم به مراحل اضافه می‌شوند که عبور از آن‌ها به تمرکز، سرعت عمل و هماهنگی چشمان و دستان بیشتر بازیکن نیاز دارند. تمام شکل‌ها بر اساس ریتم موسیقی‌ها حرکت می‌کنند که خود می‌تواند به طور غیر مستقیم درک بازیکن از ریتم را بهبود دهد. در صفحه‌ی اصلی هم اطلاعاتی از هنرمندانی که در صنعت موسیقی فعالیت دارند یا داشتند نشان داده می‌شود که بیشتر برای اطلاعات عمومی هستند اما می‌توانند برای علاقه‌مندان به موسیقی جذاب باشند. با بیشتر شدن امتیازهای کسب‌شده در مراحل موسیقی‌های بیشتر و امکان رقابت با دوستان هم فراهم می‌شود. علاوه بر آن می‌تواند خرید درون برنامه انجام داد تا موسیقی‌های بیشتری را در اختیار داشت. کاور موسیقی‌ها مشابه واقعیت است که شاید تصاویر روی آن‌ها مناسب نباشد یا در متن موسیقی‌ها محتوای نامناسب و ناسزا وجود داشته باشد. البته برای استفاده از برنامه بازیکن باید تأیید کند که حداقل سیزده سال سن دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 14.0.4.17368iOS در تاریخ1400/07/27 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  این بازی در سبک موسیقی است و تکیه‌ی اصلی آن بر قطعه‌های موسیقی است. تمام قطعه‌ها کیفیت بسیار خوبی دارند و بر اساس سال تولید بخش‌بندی شده‌اند. آن‌ها تنوع بسیار زیادی دارند و سعی شده است تا از موسیقی‌های پرطرفدار و خواننده های معروف باشند. در اغلب سبک‌های موسیقی قطعه‌هایی برای شنیدن وجود دارد و بازیکن می‌تواند فهرستی از موسیقی‌هایی را که دوست دارد تهیه کند تا بتواند آن‌ها را بعد هم گوش بدهد. بخش بازی کردن هم کیفیت طراحی خوبی دارد و در هر مرحله چالش‌هایی اضافه می‌شود تا جریان آن را مهیج کند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‌هایی برای خرید درون برنامه وجود دارد که حداقل 1.39$ قیمت دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا باید با قوانین حریم خصوصی بازی موافقت کرد و حداقل سن سیزده سال را تأیید کرد. تمام بخش‌های بازی نیاز به دسترسی به اینترنت دارند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰
  نسخه تست شده روی iOS ۱۴.۰.۴.۱۷۳۶۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Space Ape Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  پلتفرم iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی موسیقی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان