Bedtime Stories for Childrens

بررس متن: پریا کنکاشور

9+ 3 تا 9 با همراهی والدین

قصه‌های معروف کودکان به زبان انگلیسی

ناشر: Silverfinger سال انتشار: 2017

Bedtime Stories for Childrens

9+
3 تا 9 با همراهی والدین

قصه‌های معروف کودکان به زبان انگلیسی

ناشر: Silverfinger

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در بخش داستان‌های اخلاق مدار محتوای قصه‌ها آموزنده و حاوی پیام‌های مثبتی ازجمله راست‎گویی، همدلی، کمک به دیگران و مواردی از این قبیل برای کودکان است. کودکان می‎توانند با ادبیات غربی آشنا شوند و همچنین با لغات انگلیسی ازنظر شنیداری و دیداری آشنا شوند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از برنامه برای کودکان خردسال تقریباً غیرقابل فهم است و به کمک والدین نیاز خواهد بود. اما کودکان دبستانی می‎توانند به‌راحتی داستان خود را انتخاب کنند و از برنامه به تنهای استفاده کنند. البته تسلط بر زبان انگلیسی برای مطالعه داستان‎ها نیاز است.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه شبیه به مجموعه‎ای از کتاب داستان‎های معروف انگلیسی‌زبان است که برای کودکان خردسال و دبستانی طراحی‌شده است. این برنامه دارای دو بخش داستان‌های فانتزی و کلاسیک و بخش داستان‌های اخلاقی است. در بخش فانتزی ۴۲ داستان قدیمی ازجمله قصه‌های شاهزاده خانم‎های دیزنی و سیندرلا وجود دارد؛ و در بخش اخلاقی ۱۵ داستان با محتوای پیام اخلاقی ازجمله داستان‎های مرغابی‌ها و لاک‌پشت دیده می‌شود. داستان‎های اخلاقی فرصتی برای گفت‎وگو با کودکان در مورد فهمشان از پیام داستان‎ها را فراهم می‎کند. متن داستان‌ها به زبان انگلیسی است و هم خواننده و هم کودک شنونده‌ی داستان می‌بایست به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند تا متوجه متن داستان بشوند. کودکان خردسال به‌طور حتم برای مطالعه و فهم داستان به کمک والدین خود نیاز خواهند داشت. در ابتدای هر داستان تصویری کارتونی از محتوای کلی داستان دیده می‌شود که برای درک بهتر داستان کمک می‎کند. قابلیت ضبط صدا به کودکان اجازه می‎دهد تا داستان را تمرین کنند و ای نسخه‎ی از پیش ضبط‌شده والدین خود را گوش بدهند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.5 Android در تاریخ 97/10/26 نوشته‌شده است.

کیفیت

این برنامه ازنظر ساختار ظاهری همانند کتاب داستانی طراحی‌شده است. در محتوای برنامه از موسیقی و یا تصاویر متعدد استفاده‌نشده و صرفاً یک تصویر مرتبط با داستان در ابتدای متن هر داستان وجود دارد. فونت متن‌ها شکل کلاسیک دارد و از پس‌زمینه‌ی خاص و یا فانتزی استفاده‌نشده است که باعث خشک شدن محتوای برنامه شده است.

مصرف گرایی

در حین انتخاب هر داستان و نیز خروج از هر داستان تبلیغاتی در صفحه‌نمایش داده می‌شود و همچنین بالای تمامی صفحات کادری از تبلیغ همواره در حال نمایش است.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر این برنامه به ضبط صدای دستگاه هوشمند دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 15
نسخه تست شده روی اندروید 1.5
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳
واحد پول رایگان
ناشر Silverfinger
سال انتشار 2017
دنیای واقعی

این برنامه فرصت خوبی برای شناسایی داستان‎های موردپسند کودکان است. والدین می‎توانند بعد از شناسایی کتاب‎های موردعلاقه فرزندشان شکل فیزیکی کتاب را نیز تهیه کنند تا کودک خود را با کتاب و کتاب‌خوانی آشنا سازند. والدین می‎توانند همچنین در مورد پیام تک‌تک داستان‎ها با فرزند خود گفت‎وگو داشته باشند و ازنظر و برداشت او آگاه شوند.