Bendy In Nightmare Run

بررس متن: پریا کنکاشور

13+

فراری دادن شخصیت اصلی از دست دشمنی که در کابوس شبانه در تعقیب اوست

ناشر: Joey Drew Studios سال انتشار: 2018

Bendy In Nightmare Run

13+

فراری دادن شخصیت اصلی از دست دشمنی که در کابوس شبانه در تعقیب اوست

ناشر: Joey Drew Studios

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
سازنده به خاطر استفاده از موسیقی خاص و بدون رنگ بودن تصاویر، بازی را در دسته بازی‎های ترسناک قرار داده است اما به جز خورده شدن شخصیت اصلی صحنه خشونت آور دیگری در بازی دیده نمی‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی انجام این بازی ساده است و بازیکن تنها با انجام چند حرکت ساده می‎تواند حرکات شخصیت را کنترل کند که روش انجام این حرکات در شروع بازی به شکل تصویری آموزش داده می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی سرعتی با تم کارتون‎های دهه‎ی ۱۹۰۰ میلادی ساخته‎شده است.محتوای بازی که مشابه بازی‎های معروف دویدن تا بی‎نهایت ساخته‎شده، در محیطی سیاه‎وسفید اجرا می‎شود. بازیکن در نقش «بندی» در کابوسی قرار دارد و در حال فرار است. بازیکن باید شخصیت را به چپ و راست ببرد و از روی موانع بپرد تا به چنگال دشمنش نیفتد و توسط او خورده نشود. در مسیر حرکت جوایزی برای دفاع وجود دارد. دشمن «بندی» علاوه‎بر تعقیب او گاهی شلیک می‎کند که هراس بازی را دوچندان کرده است. بر اساس گفته‎ی ناشر، موسیقی و چهره‎پردازی شخصیت برای یادآوری کارتون‎های قدیمی بوده که به شکل سیاه‎وسفید طراحی می‎شده‎اند که خود این امر می‎تواند ترس بازی را زیاد کند. در ابتدا و پس از نصب، تاییدی نسبت به اینکه بازیکن بالای سیزده سال سن دارد گرفته می‎شود. برخلاف بازی‎های مشابه که بازیکن تصویر را از پشت سر شخصیت می‎بیند، در این بازی زاویه دید از روبه‎رو بوده و تغییرات چهره‎ی شخصیت قابل مشاهده است و در نهایت شخصیت پس از دستگیری توسط دشمن خورده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.4.3676 در تاریخ ۹۸/0۷/۱۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

بازی تداعی کننده دهه ۱۹۰۰ میلادی است و به خوبی این حس را به بازیکن القا می‎کند. تمامی تصاویر به شکل سیاه و سفید طراحی شده‎اند و موسیقی پس‎زمینه نیز حال و فضای قدیمی دارد به نوعی که صدا از تلویزیونی قدیمی به گوش می‎رسد که باورپذیری آن را بیشتر می‎کند. اما یکنواختی بازی و شکل ثابت آن می‎تواند بازیکن را کسل کند. برای کمتر شدن حس یکنواختی دشمنانی که از پشت شخصیت را تعقیب می‎کنند و همچنین مسیرهایی که شخصیت در آن حرکت می‎کند متفاوت نقاشی شده‎اند و ابزارهای کشنده آنها نیز در هر مرحله تغییر می‎کند. از آنجایی که این بازی محتوای سرعتی دارد نیاز به داشتن سرعت عمل بالای شخصیت نسبت به فرمان بازیکن دارد که این بازی در این زمینه قوی نبوده و سرعت واکنش در آن کند است.

مصرف گرایی

بخش‎هایی از بازی با خرید درون برنامه به دست می‎آید.

حریم خصوصی

بازی به پوشه‌ها، عکس‎ها و رسانه‎های موجود در دستگاه هوشمند دسترسی می‎خواهد. بازی به صورت آنلاین انجام می شود و در ابتدا تعهدی مبنی بر پذیرفتن قوانین و مقررات حریم خصوصی از بازیکن گرفته می شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 57
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.3676
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Joey Drew Studios
سال انتشار 2018