Bendy In Nightmare Run

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فراری دادن شخصیت اصلی از دست دشمنی که در کابوس شبانه در تعقیب اوست

سال: 2018
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی انجام این بازی ساده است و بازیکن تنها با انجام چند حرکت ساده می‎تواند حرکات شخصیت را کنترل کند که روش انجام این حرکات در شروع بازی به شکل تصویری آموزش داده می‎شود.
  سازنده به خاطر استفاده از موسیقی خاص و بدون رنگ بودن تصاویر، بازی را در دسته بازی‎های ترسناک قرار داده است اما به جز خورده شدن شخصیت اصلی صحنه خشونت آور دیگری در بازی دیده نمی‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی سرعتی با تم کارتون‎های دهه‎ی ۱۹۰۰ میلادی ساخته‎شده است.محتوای بازی که مشابه بازی‎های معروف دویدن تا بی‎نهایت ساخته‎شده، در محیطی سیاه‎وسفید اجرا می‎شود. بازیکن در نقش «بندی» در کابوسی قرار دارد و در حال فرار است. بازیکن باید شخصیت را به چپ و راست ببرد و از روی موانع بپرد تا به چنگال دشمنش نیفتد و توسط او خورده نشود. در مسیر حرکت جوایزی برای دفاع وجود دارد. دشمن «بندی» علاوه‎بر تعقیب او گاهی شلیک می‎کند که هراس بازی را دوچندان کرده است. بر اساس گفته‎ی ناشر، موسیقی و چهره‎پردازی شخصیت برای یادآوری کارتون‎های قدیمی بوده که به شکل سیاه‎وسفید طراحی می‎شده‎اند که خود این امر می‎تواند ترس بازی را زیاد کند. در ابتدا و پس از نصب، تاییدی نسبت به اینکه بازیکن بالای سیزده سال سن دارد گرفته می‎شود. برخلاف بازی‎های مشابه که بازیکن تصویر را از پشت سر شخصیت می‎بیند، در این بازی زاویه دید از روبه‎رو بوده و تغییرات چهره‎ی شخصیت قابل مشاهده است و در نهایت شخصیت پس از دستگیری توسط دشمن خورده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.4.3676 در تاریخ ۹۸/0۷/۱۶ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی تداعی کننده دهه ۱۹۰۰ میلادی است و به خوبی این حس را به بازیکن القا می‎کند. تمامی تصاویر به شکل سیاه و سفید طراحی شده‎اند و موسیقی پس‎زمینه نیز حال و فضای قدیمی دارد به نوعی که صدا از تلویزیونی قدیمی به گوش می‎رسد که باورپذیری آن را بیشتر می‎کند. اما یکنواختی بازی و شکل ثابت آن می‎تواند بازیکن را کسل کند. برای کمتر شدن حس یکنواختی دشمنانی که از پشت شخصیت را تعقیب می‎کنند و همچنین مسیرهایی که شخصیت در آن حرکت می‎کند متفاوت نقاشی شده‎اند و ابزارهای کشنده آنها نیز در هر مرحله تغییر می‎کند. از آنجایی که این بازی محتوای سرعتی دارد نیاز به داشتن سرعت عمل بالای شخصیت نسبت به فرمان بازیکن دارد که این بازی در این زمینه قوی نبوده و سرعت واکنش در آن کند است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بخش‎هایی از بازی با خرید درون برنامه به دست می‎آید.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به پوشه‌ها، عکس‎ها و رسانه‎های موجود در دستگاه هوشمند دسترسی می‎خواهد. بازی به صورت آنلاین انجام می شود و در ابتدا تعهدی مبنی بر پذیرفتن قوانین و مقررات حریم خصوصی از بازیکن گرفته می شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۳۶۷۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Joey Drew Studios
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان