Best Rally

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه ماشینی فردی برای ثبت رکورد‎های زمانی با کمترین خطا

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قانون بازی چرخش به راست و چپ با قرار دادن انگشت بر روی صفحه است که در ابتدای ساده به نظر می‎رسد. برای ثبت کمترین زمان بازیکنان ممکن است چندین بار هر مرحله را تکرار کنند تا به سه ستاره هر مرحله دست پیدا کنند. چالش اصلی در موانع غیرقابل پیش‎بینی و زاویه‎ی چرخش‎ها بوده که با تکرار هر مرحله به‌مرور قابل‌شناسایی می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برای کودکان علاقه‎مند به ماشین بازی و مسابقه دادن بسیار جذاب خواهد بود، زیرا که در هر مرحله سه محدوده بهترین زمان حرکت ماشین محاسبه‌شده است که چالش بازی را افزایش می‎دهد. در هر مسابقه تنها یک ماشین وجود دارد که برای عبور از مرحله باید حداقل بالاتری زمان ثبت‌شده برای کسب ستاره را به دست آورد تا به مرحله بعدی راه پیدا کند. از ویژگی‎های متفاوت این بازی به دست آوردن تعداد مشخص ستاره پیش از ادامه مراحل است که بازیکن را مجبور به تکرار و تمرین می‎کند تا در هر مرحله به مهارت بالایی دست پیدا کند. عبور از هر مرحله با هر سه ستاره در اولین تلاش کار بسیار دشواری است، اما با شناسایی نقاط چالشی هر مرحله و کاهش میزان خطا در چرخش‎ها کسب هر سه ستاره ممکن است. برخورد ماشین با موانع یا پرت شدن آن در چاله باعث قطع شدن بازی و شروع مجدد می‎شود و هیچ تصویر خشونت‎آمیزی نمایش داده نمی‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.1 iOS در تاریخ 97/04/23 بعد از عبور از 7 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک کارتونی بازی به‌صورت دو بعدی و با رنگ‎های شاد طراحی‌شده است. رنگ‎های تصاویر زنده و روشن بوده و زمین‎های مسابقه بر اساس نوع مرحله تغییر می‎کند. موسیقی پس‌زمینه‌ی بازی شاد و پرانرژی بوده تا هیجان ناشی از مسابقه را تشدید کند. گزینه‎های بازی محدود است و پیچیدگی در ساختار بازی مشاهده نشده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات جهت تکرار بازی در میانه ارائه می‎شوند که با پرداخت 2.99 دلار قابل‌حذف شدن‎اند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Oddrok Oy
  ارز رایگان