Bike Club

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت دوچرخه و شلیک به هدف در محیطی فانتزی برای کسب امتیاز

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدا رعایت زمان‎بندی صحیح برای ضربه زدن روی صفحه‎ی بازی و هدایت شخصیت برای بازیکنان تا حدی دشوار است اما بعد از مدت کوتاهی بر آن مسلط خواهند شد. گاهی یک پای بزرگ که انگشت شصت آن از جوراب بیرون زده است و ظاهر خنده‎داری دارد در تصویر ظاهر می‎شود و به نکته‎هایی در مورد موانع اشاره می‎کند. تبلیغاتی در بازی وجود دارد.
  شخصیت بعد از برخورد با موانع از دوچرخه‎ی خود می‎افتد و چند بار روی زمین غلت می‎خورد. برخورد بادکش‎ها یا دیگر تیر‎های فانتزی با مرغ‎ها باعث می‎شود تعدادی از پرهای آن‎ها روی زمین بریزد و خیلی سریع محو ‎شوند. خشونت خنده‎دار و کارتونی بازی می‎تواند از بین بردن مرغ‎ها را برای کودک عادی جلوه بدهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت سوار بر دوچرخه‎ای با ظاهر فانتزی مراحل بازی را طی می‎کند. مسیر بازی موانع مختلفی مثل تیغ‎ و سراشیبی‎های تند دارد. بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی حرکت شخصیت را برای برخورد نکردن با موانع کنترل می‎کند و در عین حال به هدف‎هایی که در مسیر قرار دارند نیز با تفنگ‎هایی که به جای تیر واقعی بادکش یا توپ تنیس دارند، شلیک می‎کند و امتیاز کسب می‎کند. بیشتر هدف‎ها به شکل سیبل تیراندازی هستند اما هدف‎هایی به شکل مرغ زنده هم در مسیر وجود دارند که بازیکن آن‎ها را از بین می‎برد. خشونت بازی کارتونی است و هیچ تصویری از جراحت در آن دیده نمی‎شود. بازیکنان می‎توانند از طریق فیس‎بوک با دوستان خود رقابت کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2.0 iOS و در تاریخ 99/05/4 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  محتوای بازی مشابه زیادی دارد اما طراحی بسیار فانتزی مسیر بازی، شخصیت، دوچرخه‎ها و موانع آن را متفاوت کرده است. تصاویر بازی شبیه نقاشی هستند و اتفاقات خنده‎داری در آن وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات به دست آمده در بازی امکان ارتقای تجهیزات و در اختیار داشتن دوچرخه‎های جدید را فراهم می‎کند یا بازیکن می‎تواند با پرداخت مبلغی و خرید درون برنامه آن‎ها را سریعتر به دست بیاورد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم نیست اما برای رقابت با دوستان از طریق فیس‎بوک اتصال به اینترنت نیاز است. در صورت اتصال به اینترنت فیلم‎های تبلیغاتی پخش می‎شوند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Set Snail ApS
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان