Bike Race Free

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رسیدن به انتهای مسیر موتورسواری برای کسب برترین امتیاز

سال: 2012
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  با قرار دادن دست در سمت راست صفحه موتور حرکت می‎کند، ولی برای مشخص شدن این مورد هیچ گزینه یا پدالی وجود ندارد. به همین صورت در سمت چپ ترمز وجود دارد و برای چرخش یا تغییر جهت نیاز به چرخش صفحه گوشی هوشمند وجود دارد. یادگیری بازی حتی بدون آموزش اولیه نیز ساده است و زمان زیادی نمی‎برد.
  زمانی که موتورسوار به زمین برخورد می‎کند (حتی اگر برخورد شدید نباشد)، انفجاری رخ‌داده و موتورسوار در آتش از بین می‎رود و در ادامه دوچرخ موتور تنها بخش‎های باقی‌مانده در تصویر خواهند بود. البته ساختار کارتونی بازی از بزرگ‎نمایی و نزدیک شدن تصاویر به واقعیت جلوگیری کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در مورد موتورسواری بوده و در چندین حالت از نوع تک نفره یا رقابتی قابل‌اجرا است و هدف اصلی آن رقابت با دیگران برای کسب بالاترین امتیاز است. باوجود تأکید بازی بر روی بخش رقابتی، مسابقه به‌صورت انفرادی نیز از جذابیت‎های خاص خود برخوردار است. در بخش دو نفره، دوئل و سایر حالت‎هایی که بازیکن در تعامل با فرد دیگری است، امکان دسترسی به Facebook و مکالمه وجود دارد. برخورد موتورسوار به زمین در حین حرکت حتی اگر خیلی محکم نباشد موجب مرگ او می‎گردد. برنامه حاوی خرید درون برنامه متنوعی است و امکان دسترسی به همه خرید‎های درون برنامه با عضویت ماهانه یا سالانه نیز وجود دارد. این بررسی بر اساس مراحل بخش صحرا و قطب به همراه بخش‎های رقابتی نوشته‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 7.1. iOS در تاریخ 96/07/24 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک نه‌چندان بالایی برخوردار است که خود مانع از واقع‎گرایانه شدن محتوای بازی می‎شود و حالت کارتونی خود را حفظ می‎کند. تصاویر ساده و بدون جزئیات طراحی‌شده‌اند و رنگ‎ها با تغییر محیط عوض می‎شوند که در هر دور مسابقه متفاوت است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی دارای تبلیغات بین مراحل است که به‌صورت ناگهانی ظاهر می‎شوند. برای به دست آوردن موتور‎های VIP، پرداخت هزینه‎ اجباری است و هر یک قیمت مخصوص به خود را دارد؛ البته می‎توان قابلیت دسترسی به تمام موتور‎ها و تمامی مراحل را با عضویت ماهانه یا سالانه نیز به دست آورد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  قابلیت اتصال Facebook و رقابت با دوستان را نیز دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۷.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Top Free Games
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان