Bingo

بررس متن: پرستو رحیمی

7+

مطابقت اعداد روی کارت با اعداد نمایان شده بر روی صفحه

ناشر: Storm8 Studios LLC سال انتشار: 2013

Bingo

7+

مطابقت اعداد روی کارت با اعداد نمایان شده بر روی صفحه

ناشر: Storm8 Studios LLC

سال انتشار: 2013

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در شروع تمامی قوانین مربوط به بازی به نمایش درمی‌آید و در حین بازی نیز با پیکان‌ها و متن‌های کوتاهی به بازیکن راهنمایی‌های لازم انجام می‌شود. اعداد علاوه بر ظاهر شدن بر روی صفحه، بلند خوانده می‌شوند.
آنچه والدین باید بدانند

بینگو یک بازی رو میزی مبتنی بر شانس است که در دنیای واقعی با کارت و مهره انجام می‎شود. بر روی صفحه اعدادی را به‌صورت تصادفی نمایش داده می‌شوند و بازیکن این اعداد تصادفی را با اعدادی که بر روی کارتش دارد مطابقت می‎دهد. کارت‎ها، شانسی و به انتخاب بازیکن برداشته می‎شود. هر کارت ۲۵ خانه در ۵ ردیف افقی و ۵ ستون عمودی دارد و برنده کسی است که یک ردیف یا یک ستون یا یک قطر را کامل کند. با تطابق دادن اعداد روی کارت و اعداد نمایش داده‌شده امتیاز بازیکن بالا می‌رود و می‌تواند کارت‌های بیشتری را از حالت قفل بیرون آورد و به‌طور هم‌زمان با چندین کارت بازی کند. برای کار با بازی آشنایی به اعداد زبان انگلیسی اجباری است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎‎ی 3.3.0 iOS در تاریخ 98/03/25 نوشته‎شده است.

کیفیت

هر مرحله از بازی با تم زیبا و متفاوتی شروع می‌شود اما بعد از پخش کردن کارت‌ها تصویر یکسانی در پس‌زمینه قرار می‎گیرد. موسیقی و خوانده شدن اعداد توسط گوینده حس هیجان بازی را بیشتر می‌کند.

مصرف گرایی

به‌محض وارد شدن به بازی پیشنهادی برای خرید الماس و سکه‌های مصرفی در بازی به بازیکن می‌شود و یک ویدیوی تبلیغاتی نیز پخش می‌شود. بعد از چند مرحله بازی و عدم پیروزی کارت‌های بازیکن تمام می‌شود و برای ادامه بازی نیاز به خرید کارت دارد که درازای کارت مجبور به پرداخت پول است.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی اجباری است و بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس‎بوک خود وارد بازی شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 3.3.0
واحد پول رایگان
ناشر Storm8 Studios LLC
سال انتشار 2013