Bingo

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مطابقت اعداد روی کارت با اعداد نمایان شده بر روی صفحه

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در شروع تمامی قوانین مربوط به بازی به نمایش درمی‌آید و در حین بازی نیز با پیکان‌ها و متن‌های کوتاهی به بازیکن راهنمایی‌های لازم انجام می‌شود. اعداد علاوه بر ظاهر شدن بر روی صفحه، بلند خوانده می‌شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بینگو یک بازی رو میزی مبتنی بر شانس است که در دنیای واقعی با کارت و مهره انجام می‎شود. بر روی صفحه اعدادی را به‌صورت تصادفی نمایش داده می‌شوند و بازیکن این اعداد تصادفی را با اعدادی که بر روی کارتش دارد مطابقت می‎دهد. کارت‎ها، شانسی و به انتخاب بازیکن برداشته می‎شود. هر کارت ۲۵ خانه در ۵ ردیف افقی و ۵ ستون عمودی دارد و برنده کسی است که یک ردیف یا یک ستون یا یک قطر را کامل کند. با تطابق دادن اعداد روی کارت و اعداد نمایش داده‌شده امتیاز بازیکن بالا می‌رود و می‌تواند کارت‌های بیشتری را از حالت قفل بیرون آورد و به‌طور هم‌زمان با چندین کارت بازی کند. برای کار با بازی آشنایی به اعداد زبان انگلیسی اجباری است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎‎ی 3.3.0 iOS در تاریخ 98/03/25 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  هر مرحله از بازی با تم زیبا و متفاوتی شروع می‌شود اما بعد از پخش کردن کارت‌ها تصویر یکسانی در پس‌زمینه قرار می‎گیرد. موسیقی و خوانده شدن اعداد توسط گوینده حس هیجان بازی را بیشتر می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  به‌محض وارد شدن به بازی پیشنهادی برای خرید الماس و سکه‌های مصرفی در بازی به بازیکن می‌شود و یک ویدیوی تبلیغاتی نیز پخش می‌شود. بعد از چند مرحله بازی و عدم پیروزی کارت‌های بازیکن تمام می‌شود و برای ادامه بازی نیاز به خرید کارت دارد که درازای کارت مجبور به پرداخت پول است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی اجباری است و بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس‎بوک خود وارد بازی شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۳.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Storm۸ Studios LLC
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان