Black

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سیاه کردن صفحه بعد از پیدا کردن راه‌حل معماها

سال: 2018

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی عملکرد بازی ساده است و بازیکن با ضربه زدن بر روی صفحه یا کشیدن انگشت روی صفحه‎ی دستگاه هوشمند پازل‎ها را حل می‎کند.
  این بازی به تفکر تحلیلی نیاز دارد تا با استفاده از نشانه‎های داخل مراحل راه‎حل پیدا شود. داشتن ایده‎های خلاقانه در حل مراحل کمک می‎کند، اما در عین حال ساختار بازی کودکان و نوجوانان را وادار به تفکر خارج از محدوده‎ی ذهنی‌شان می‎کند تا به ایده‎های جدیدتر برسند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از انواع بازی‌های سرگرمی و معمایی است و بازیکن در هر مرحله با چالش جدیدی روبه‌رو می‌شود. بازیکن بعد از پیدا کردن کلید حل معما قادر خواهد بود کل صفحه را به رنگ مشکی دربیاورد و بعد از آن به مرحله بعدی منتقل می‌شود. برای استفاده از راهنما گزینه‎ی مشاهده تبلیغ تصویری وجود دارد تا در زمان نیاز بازیکن بتواند مراحل دشوار را رد کند. دو بازی دیگر با عناوین قرمز و زرد نیز از مجموعه‎های این ناشر است که با ساختاری مشابه با همین بازی در انتهای مراحل نمایش داده می‎شوند. باوجود این‌که برای پیدا کردن راه‎حل معماها به تفکر خلاق نیاز است هیچ منطقی پشت مراحل وجود ندارد و چالشی بودن یا نبودن مراحل بسته به مدل تفکری افراد متفاوت است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.0.7 Android در تاریخ 97/11/29 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر بارنگ‌های سیاه‌وسفید نمایش داده‌شده‌اند و هیچ جذابیتی ازنظر بصری در برنامه ایجاد نشده است. موسیقی متن بازی با موفقیت فضای خالی محتوای بازی را پرکرده است و هیجانی به محتوای ساده‎ی برنامه اضافه کرده است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صفحه منوی بازی تبلیغاتی جهت دانلود بازی‌های مشابه دیده می‌شود و همچنین در هنگام درخواست راهنما، بازیکن ملزم به دیدن تبلیغ است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۷
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Bart Bonte
  سال انتشار ۲۰۱۸
  پلتفرم Android
  طبقه بندی پازل
  مهارت تفکر حل مسئله
  ارز رایگان