Black

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

سیاه کردن صفحه بعد از پیدا کردن راه‌حل معماها

ناشر: Bart Bonte سال انتشار: 2018

Black

8+

سیاه کردن صفحه بعد از پیدا کردن راه‌حل معماها

ناشر: Bart Bonte

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی به تفکر تحلیلی نیاز دارد تا با استفاده از نشانه‎های داخل مراحل راه‎حل پیدا شود. داشتن ایده‎های خلاقانه در حل مراحل کمک می‎کند، اما در عین حال ساختار بازی کودکان و نوجوانان را وادار به تفکر خارج از محدوده‎ی ذهنی‌شان می‎کند تا به ایده‎های جدیدتر برسند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی عملکرد بازی ساده است و بازیکن با ضربه زدن بر روی صفحه یا کشیدن انگشت روی صفحه‎ی دستگاه هوشمند پازل‎ها را حل می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از انواع بازی‌های سرگرمی و معمایی است و بازیکن در هر مرحله با چالش جدیدی روبه‌رو می‌شود. بازیکن بعد از پیدا کردن کلید حل معما قادر خواهد بود کل صفحه را به رنگ مشکی دربیاورد و بعد از آن به مرحله بعدی منتقل می‌شود. برای استفاده از راهنما گزینه‎ی مشاهده تبلیغ تصویری وجود دارد تا در زمان نیاز بازیکن بتواند مراحل دشوار را رد کند. دو بازی دیگر با عناوین قرمز و زرد نیز از مجموعه‎های این ناشر است که با ساختاری مشابه با همین بازی در انتهای مراحل نمایش داده می‎شوند. باوجود این‌که برای پیدا کردن راه‎حل معماها به تفکر خلاق نیاز است هیچ منطقی پشت مراحل وجود ندارد و چالشی بودن یا نبودن مراحل بسته به مدل تفکری افراد متفاوت است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.0.7 Android در تاریخ 97/11/29 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر بارنگ‌های سیاه‌وسفید نمایش داده‌شده‌اند و هیچ جذابیتی ازنظر بصری در برنامه ایجاد نشده است. موسیقی متن بازی با موفقیت فضای خالی محتوای بازی را پرکرده است و هیجانی به محتوای ساده‎ی برنامه اضافه کرده است.

مصرف گرایی

در صفحه منوی بازی تبلیغاتی جهت دانلود بازی‌های مشابه دیده می‌شود و همچنین در هنگام درخواست راهنما، بازیکن ملزم به دیدن تبلیغ است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 20
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۷
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Bart Bonte
سال انتشار 2018