Blocky Highway

بررس متن: حامد داوری

7+

طی کردن بیشترین مسافت با استفاده از انواع وسایل نقلیه برای ثبت رکورد

ناشر: Dogbyte Games Kft. سال انتشار: 2015

Blocky Highway

7+

طی کردن بیشترین مسافت با استفاده از انواع وسایل نقلیه برای ثبت رکورد

ناشر: Dogbyte Games Kft.

سال انتشار: 2015

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
استفاده از وسایل نقلیه مختلف مثل هواپیما، قایق، ماشین و ... در مکان‌های عبور و مرور مخصوص به خودشان می‌تواند به گسترش اطلاعات بازیکن در مورد وسایل نقلیه کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کلیدهای لمسی تعبیه‌شده در صفحه برای همانندسازی وسایل نقلیه به شکل واقعیشان (گاز و ترمز) است و ابهامی برای بازیکن ایجاد نمی‌کند.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی بازیکن وظیفه دارد با وسایل نقلیه‎ای متفاوت در زمین، هوا و آب (هر مکان وسیله‌ی نقلیه متناسب با محیط دارد) مسافتی را بدون برخورد طی کند و رکوردهای جدیدی بزند. گاز دادن، ترمز کردن و حرکت به جهات مختلف بر عهده‌ی بازیکن است. در طول مسیر سکه‌هایی وجود دارد که جمع‌آوری‎شان می‎توان وسایل نقلیه جدید خریداری کرد. دریافت آهن‌ربا و بعضی حروف انگلیسی داخل مسیر منجر به دریافت سکه‌های بیشتر می‎شود. جاده‌های بازی شامل سه نوع یک‌طرفه، دوطرفه و بدون آسیب است که قبل از بازی توسط مخاطب انتخاب می‌شود. اصول راهنمایی و رانندگی و حق تقدم که توسط سایر وسایل نقلیه موجود در بازی رعایت می شود، می‌تواند مخاطب را در راه رعایت قوانین ترغیب کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/15 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.2.2 است.

کیفیت

گرافیک بازی به سبک پیکسلی است و در واقع اشکال و پس‌زمینه‌ها همگی متشکل از مکعب‌های کوچک‎اند که فضای بازی را از واقعیت دور کرده‌اند. موسیقی‌ متنی پخش نمی‌شود اما صداگذاری‌هایی متناسب با حرکات انجام‌شده مثل گاز دادن، بوق زدن و ... به گوش می‎آید.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 17
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.2.2
حداقل نیازمندی iOS 10.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Dogbyte Games Kft.
سال انتشار 2015