Bloop Go

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه بین توپ‎های چرخان برای کسب مقام قهرمانی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درحالی‌که درک بازی برای کودکان ساده است، به جهت تغییرات محیطی ممکن است فهم آن در زمان اجرای پرش دشوار باشد. البته بدون زمان‎بندی و با پرش مداوم احتمال برد همچنان وجود دارد و به تمرکز بالا و مهارت به خصوصی نیاز نیست.
  در برخی مراحل موانع نابودکننده بر سر راه قرار دارد که در صورت برخورد به آنها توپ منفجر می‎شود و مجدد از آسمان به زمین می‎افتد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی به‌طور کل داستانی ندارد و هدف از بازی کسب مقام قهرمانی توپ در رقابت چهارتایی است. بازکنان با پرش از موانع نابودکننده و کند کننده تلاش می‎کنند تا از رقبای خود جلو بزنند. دشواری بازی مربوط به‌سرعت حرکت توپ‎ها و عکس‎العمل به‌موقع است و قطعاً برای کودکان خردسال سطح سختی آن نیز بیشتر خواهد بود، اما کسب رتبه‎های دوم و سومی با پرش‎های تصادفی و دقت پایین نیز ممکن است. تصاویر زنده و موسیقی متن نسبتاً هیجانی بازی محیط مسابقه را شاد می‎کند. توپ‎ها دارای قابلیت پرتاب نوعی ژله برای کند کردن رقبای خود دارند که از تخم‎های جادویی کسب می‎شود که نوعشان با یکدیگر تفاوت دارد. تأکید بسیار زیادی بر روی مشاهده تبلیغات و خرید درون برنامه وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.2 iOS در تاریخ 97/05/06 بعد از باز کردن سه شخصیت نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی متن بازی به‌گونه‌ای طراحی‌شده تا حس هیجان ناشی از سرعت‌بالای مسابقه به بازیکن منتقل شود. توپ‎ها بر اساس نام بازیکنان و کشورشان نمایش داده می‎شوند که هر یک رنگ و شکل متفاوتی دارند. مثلاً برخی از توپ‎ها به‌صورت رنگی و برخی با شکل‎ شخصیت‎های مینیون یا ماریو نمایش داده‌شده‌اند. گرافیک بازی دو بعدی و ترکیبی از رنگ‎های بسیار شاد و متنوع است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جواهرات برای باز کردن تخم‎های جایزه مورداستفاده قرار می‎گیرد که از راه خرید درون برنامه افزایش می‎یابند. در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات ویدیویی بدون وقفه در میانه بازی نمایان می‎شوند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Bloop
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان