Boneless Pizza

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جدا کردن برش‎های پیتزای حاوی استخوان با سرعت‌بالا

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  با زدن روی صفحه پیتزایی که به آن اشاره می‎شود برداشته‌شده و از صفحه خارج می‎گردد. اگر برش انتخابی درست باشد، بازی ادامه پیدا می‎کند و اگر اشتباه باشد بازی تمام می‎شود و در اصل تنها چالش بر سر سرعت‌بالای بازی است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تولیدی ناشر مشهور Ketchapp است و همانند سایر بازی‎های این ناشر تنها برای گذر زمان و سرگرمی ساخته‌شده است. تنها قانون این بازی خارج کردن قطعات پیتزای حاوی استخوان پیش از عبور کردن است. بازی بر مبنای عکس‎العمل و سرعت ساخته‌شده است و باید در زمان‎بندی دقیق تنها هدف بازی محقق شود. سرعت‌بالای بازی بیشتر باعث افزایش اضطراب و تنش در کودکان و نوجوانان می‎شود و تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر روی تمرکز ندارد. بازی تبلیغات کوتاهی بعد از چند بار بازی نشان می‌‎دهد و تبلیغ دیگر بازی‎های ناشر بازی نیز در پایین منو قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.2 iOS در تاریخ 96/07/21 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر از رنگ‎های زنده‎ و شاد تشکیل شده‎اند که باعث جذب شدن بازیکن می‎شود، اما تکراری شدن بازی و یکنواختی محتوای ارائه‌شده به در زمان کوتاهی جذابیت بازی را از بین می‎برد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت بعد از چندین بار بازی تبلیغ نمایش داده می‎شود. در پایین منو لینکی برای دانلود بازی از ناشر وجود دارد و همچنین لینک جدول امتیازات نیز در کنار آن قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Ketchapp
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان