Booster Raiders

بررس متن: پرستو رحیمی

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

هدایت شخصیت در مسیر مسابقه و تلاش برای پیروزی با وجود خطرات

ناشر: Halfbrick سال انتشار: 2018

Booster Raiders

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

هدایت شخصیت در مسیر مسابقه و تلاش برای پیروزی با وجود خطرات

ناشر: Halfbrick

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت در اثر برخورد با موانع یا برخورد با دیگر شرکت‌کنندگان برای چند ثانیه کم‌رنگ می‌شود و دوباره به بازی بازمی‌گردد. در بازی از سلاح‌های متنوعی استفاده شده است که اغلب با گرافیک فانتزی نمایش داده می‎شوند. سرعت بسیار بالای بازی و موسیقی متن موجب ایجاد شدن هیجان مضاعف در کودکان می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدا سازوکار بازی با پیکان‌های جهت‌دار به بازیکنان آموزش داده می‌شود. مسلط شدن در بازی نیازمند صرف زمان بیشتری در آن است. سرعت بالای بازی ممکن است تسلط را کمی سخت کند.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن با انتخاب شخصیت خود که برگرفته از دیگر بازی‌های تهیه‌شده توسط شرکت سازنده بازی است (مانند ماری از بازی فروت نینجا) وارد مسابقه می‌شود که در آن با دویدن به سمت جلو، جهش و شلیک به سمت حریفان مسیر خود را باز می‎کند و در عین حال از برخورد با موانع جلوگیری می‎کند. در پیش گرفتن استراتژی مناسب می‌تواند به بازیکن کمک کند تا رقبا را از پیش روی خود بردارد و با کسب کمترین زمان در به پایان بردن مسیر مسابقه به مقام اول برسد. بازیکن در هنگام دویدن امتیازات هر مرحله را به دست می‌آورد که از آنها می‌تواند برای قوی‌تر کردن توانایی شخصیت خود استفاده کند. سلاح‌ها و قدرت‌های ویژه‌ای مانند دویدن با سرعت‌بالا نیز در اختیار بازیکن قرار دارد که نقش مهمی در پیروزی او دارد. بازیکن می‌تواند تجربه‎ی بازی آنلاین با دیگر کاربران از سراسر جهان را داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.61 iOS در تاریخ 98/06/07 نوشته‎شده است.

کیفیت

مسیرهای مختلف و رنگارنگ بازی و همچنین تنوع در طراحی موارد ارائه شده جذابیت بصری بازی را دوچندان کرده است. موسیقی در حال پخش در بازی نیز مهیج و هماهنگ با فضای بازی است.

مصرف گرایی

در قسمت فروشگاه بازی مواردی جهت افزایش توانایی شخصیت مانند سلاح‌ وجود دارد که بازیکن می‌تواند با مراجعه و با پرداخت حداکثر 30.99$ خرید درون برنامه انجام دهد. تبلیغاتی در بازی پخش می‌شود که با پرداخت 1.99$ پول واقعی قابل قطع شدن است.

حریم خصوصی

بازی لینکی در فیس‎بوک دارد. همچنین بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس‌بوک خود دوستان را به مسابقه دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.2.61
واحد پول رایگان
ناشر Halfbrick
سال انتشار 2018