Bounce Classic

بررس متن: حامد داوری

6+

برخورد نکردن به موانع و عبور دادن توپ از دایره‎های طلایی تا رسیدن به پایان هر مرحله

ناشر: Genico سال انتشار: 2016

Bounce Classic

6+

برخورد نکردن به موانع و عبور دادن توپ از دایره‎های طلایی تا رسیدن به پایان هر مرحله

ناشر: Genico

سال انتشار: 2016

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بررسی مسیر و یافتن راه‎حل مناسب برای عبور از برخی موانع بازی مهارت تفکر حل مسئله‎ی بازیکن را به چالش می‎کشد. برخورد نکردن با موانع و در عین حال رد شده از دایره‎های طلایی به تمرکز نیاز خواهد داشت.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی بسیار ساده است و نحوه‎ی انجام آن نیز ابهامی ندارد. روند پیشروی در بازی با رد شدن از هر یک از دایره‎های طلایی ذخیره می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نسخه‎های بسیار متنوعی دارد و هدف آن هدایت توپی کوچک و عبور از در خروجی هر مرحله است. هدایت توپ قرمز با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. توپ می‎تواند به راست و چپ برود و بپرد اما نباید با موانعی که بر سر راهش قرار دارد برخورد کند. در صورت برخورد توپ به موانع بازیکن یک جان از دست می‎دهد. تعداد جان‎ها محدود است و اتمام آن‎ها باخت در مرحله را به همراه خواهد داشت. البته توپ‎های جایزه‎ای هم در طول مسیر وجود دارند که تعداد جان‎ها را افزایش می‎دهند. علاوه بر تلاش برای برخورد نکردن با موانع بازیکن باید توپ قرمز رنگ تحت کنترل خود را از داخل حلقه‎های طلایی مسیر نیز عبور دهد. تعداد حلقه‎های طلایی که برای باز شدن در نهایی نیاز است در بالای صفحه نوشته شده است و تنها با عبور از تعداد حلقه‎ی مشخص‎شده مرحله‎ی بعدی در دسترس قرار می‎گیرد. اگرچه بازی با هدف آموزشی ساخته نشده است اما عبور از برخی موانع نیاز به بهره‎گیری از مهارت تفکر حل مسئله دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.1.4 در تاریخ 99/07/06 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر بازی دو‎بعدی است و در طراحی آن بیشتر از رنگ‎های آبی، قرمز و زرد استفاده شده است. موانع در شکل‎ها و اندازه‎های متفاوتی هستند که در مکان‎های متفاوت مسیر قرار گرفته‎اند. در هنگام برخورد توپ با موانع صدای بوق مانندی به گوش می‎رسد اما هیچ گونه موسیقی یا صدا‎گذاری دیگری وجود ندارد.

مصرف گرایی

تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 7
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.4
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 6
واحد پول رایگان
ناشر Genico
سال انتشار 2016