Bowmasters

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

رقابت بین بازیکنان به‌صورت واقعی برای کشتن شخصیت‎های یکدیگر با پرتاب اشیاء

ناشر: Playgendary GmbH سال انتشار: 2016

Bowmasters

12+

رقابت بین بازیکنان به‌صورت واقعی برای کشتن شخصیت‎های یکدیگر با پرتاب اشیاء

ناشر: Playgendary GmbH

سال انتشار: 2016

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
هنگامی‌که اشیاء پرتاب‌شده از سوی دو بازیکن به شخصیت مقابل اصابت می‌کند صحنه‌های خشنی ازجمله خونریزی و قطع شدن اعضای بدن کاراکتر و گاهی بیرون پرتاب شدن اعضای داخلی شکم کاراکترها نمایش داده می‌شود. همچنین حین اصابت تیر به بدن جنگنده‌ها تیر در بدن وی باقی‌مانده و همراه با آن بازی را تا اتمام مرحله ادامه می‌دهد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی عملکردی ساده دارد و کار کردن با آن اصلاً دشوار نخواهد بود .در هر مرحله دستور عمل و نحوه‌ی پرتاب و استفاده از هر وسیله به‌صورت تصویری نمایش داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از دسته بازی‌های تیراندازی به‌صورت آنلاین بوده که در آن بازیکنان می‌توانند با جمع‌آوری هرچه بیشتر سکه (امتیاز) از راه نابود کردن شخصیت بازیکنان رقیب، شخصیت‎های جدیدی را خریداری کرده و با آنها بازی کنند. بازی بیشتر به معنای باز شدن دسترس‌های بیشتر برای بازیکنان است. نوجوانان باید در ابتدا شخصیت موردنظر خود را انتخاب کنند و با هدف‎گیر دقیق وسیله‎ی در دست شخصیتشان را پرتاب کنند. این بازی به‌منظور سرگرمی و گذر زمان طراحی‌شده است و برای بهبود هیچ مهارتی مناسب نیست. برخلاف ظاهر ساده‎ی بازی خشونت بالایی در هنگام برخورد وسیله‎ی پرتاب‎شده به شخصیت‎های دیگر و اشیا نمایش داده می‌شود که ممکن برای نوجوانان نیز آزاردهنده باشد. محیط شاد و پرهیجان بازی به‌نوعی آسیب زدن به شخصیت‎ها را نوعی تفریح و سرگرمی نمایش می‌دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 2.12.5 Android در تاریخ 97/10/02 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصویرسازی خوب استفاده‌ی مناسب از رنگ‌ها و همچنین موزیک پس‌زمینه‌ی مرتبط مجموعاً فضای خوبی را برای بازیکنان ایجاد کرده و تغییر تصویر پس‌زمینه بعد از اتمام هر فصل از بازی و نیز امکان تغییر کاراکترها از تکراری شدن آن برای کاربر تا حدی جلوگیری می‌کند.

مصرف گرایی

تبلیغاتی در حین بازی برای دانلود کردن بازی‌های مشابه نمایش داده می‌شود همچنین برای استفاده از بعضی کاراکترها باید به اینترنت متصل بود. یکی از مراحل بازی نیز به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

حریم خصوصی

در صورت استفاده‌ی آفلاین این برنامه دسترسی به محتوای دستگاه هوشمند نخواهد داشت.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 2.12.5
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Playgendary GmbH
سال انتشار 2016