Bowmax

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

تجربه یک نبرد تیراندازی سرعتی سوار بر ماشین

ناشر: PNIX سال انتشار: 2019

Bowmax

14+

تجربه یک نبرد تیراندازی سرعتی سوار بر ماشین

ناشر: PNIX

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
نحوه‎ی حمله به حریفان، خصوصاً در هنگام حمله با تبر، صحنه‌های بسیار خشنی نمایش داده می‎شود که پاشیده شدن خون جز موارد عادی آن به‌حساب می‎آید. همچنین هنگام منفجرشدن ماشین‌ها، سرنشینانشان نیز منفجر می‌شوند. ابزارآلات جنگی استفاده‌شده شامل پتک‌های آهنین، پنجه بکس و تبر می‎شود. کیفیت بالای تصاویر و سه بعدی بودن آن به باورپذیری بیشتر و واقعی جلوه دادن محتوای خشونت‌آمیز برنامه کمک می‎کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از این بازی بسیار ساده است و هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد. بازیکن باید با وسایل جنگی که در اختیار دارد به سمت حریفان اشاره‌کرده تا کاملاً منهدم شوند. در ابتدا توضیح تصویری جهت چگونگی استفاده از وسایل نشان داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی هیجانی در سبک مبارزه‎ای و هیجانی به‌صورت آنلاین اجرا می‎شود. بازیکن به همراه چند رقیب آنلاین، به رقابتی پرهیجان و سرعتی می‌پردازد. درصحنه‌ی اصلی بازی ماشین و موتورها در حال حرکت‎اند و سرنشینان به سمت یکدیگر شلیک می‌کنند‌. بازیکن برای شلیک و انهدام رقیبان خود وسایل و تجهیزات زیادی در اختیار دارد. در شروع بازی فقط تعداد محدودی نارنجک به همراه تیر و کمان و تبر در اختیار بازیکن قرار دارند که با پیشروی در بازی و افزایش امتیازات، بر تنوع تجهیزات جنگی افزوده می‌شود. این بازی به‌صورت سه بعدی طراحی‌شده و صداگذاری مناسب با محتوای آن سبب باورپذیری بیشتر بازی شده است. بازی شامل صحنه‌های خشنی از قبیل به قتل رساندن حریفان و کشتن حریفان با تبرهای تیزی می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 7.4 Android در تاریخ 98/04/27 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر سه بعدی، صداگذاری‌های دقیق به همراه موسیقی مهیج فضای مناسبی را برای یک بازی پرهیجان ایجاد کرده‌اند. سرعت حرکت ماشین‌ها بالا است و بازیکن می‌تواند از زوایای مختلفی به حریفان نگاه کند. تصاویر پس‌زمینه و تجهیزات جنگی نیز از تنوع زیادی برخوردارند که مجموعاً برای بازیکن جذابیت بصری بالایی ایجاد می‌کند.

مصرف گرایی

برای کسب طلای بیشتر باید از بخش خرید درون برنامه‌ای استفاده شود.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 87
نسخه تست شده روی اندروید 7.4
حداقل نیازمندی اندروید 4.4
واحد پول رایگان
ناشر PNIX
سال انتشار 2019