Brothers in Arms 3

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه در میدان جنگ به کمک برادران هم‌رزم و با هدف پیروزی

سال: 2015
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی گزینه‎های زیادی دارد، اما هیچ‌کدام پیچیدگی از منظر درک یا روش استفاده ندارند ولی دشواری کنترل صفحه و توجه دائمی به همه بخش‎ها تا حدود زیادی بازی را سخت کرده است.
  تأکید بازی‎های این گروه بر روی کار گروهی و توجه به شرایط و وضعیت هم‎گروهی‎ها است.
  به علت اینکه جنگ‌ها هرکدام در مناطق خاصی از اروپا اتفاق می‌افتد لباس اشخاص و محیط اطراف، نشان‌دهنده فرهنگ و وضعیت هر منطقه است و داستان بازی با نگاهی به جنگ جهانی طراحی‌شده است.
  زمانی که اسم جنگ و سلاح در میان است حتماً خشونتی نیز با خود به همراه دارد و این بازی مملو از انواع ا سلاح جنگی مثل تفنگ، نارنجک تیربار و تانک است. تصاویر بازی اعم از شخصیت‌ها و وسایل بسیار به شکل واقعی‌شان در دنیای نزدیک‎اند و در هنگام کشتن افراد خونریزی اتفاق می‌افتد. صداگذاری بازی نیز هنگام تیراندازی و کشته شدن افراد ترس مخصوص به خود را دارد اگر به سمت بازیکن نیز تیراندازی شود به همراه کم شدن جون، خونی به صفحه بازی نیز می‌پاشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در گروه بازی‌های هیجانی و تیراندازی و سوم شخص قرار می‌گیرد و همانند دیگر بازی‌های این دسته بازیکن موظف است به کمک وسایلی که در اختیار دارد، مأموریت خود را در مکان از پیش تعیین‌شده به پایان برساند. این بازی در دو سبک داستانی و چند بازیکنی (Multi player) انجام می‌شود که حلت چند بازیکنی خود شامل دودسته است که در یک دسته هدف پیروزی تیمی و در دیگری پیروزی تک نفرِ است. سبک بازی مشابه دوران اولیه‌ی ظهور بازی Call of duty و جنگ جهانی دوم است. این بازی بر پایه پیش بردن عملیات جنگی به‌صورت گروهی استوار است درواقع در این بازی بازیکن باید علاوه بر اینکه از خود مراقبت می‌کند، به فکر دیگر اعضای گروه خود نیز باشد و برای حفظ بقای خود و آنها نهایت تلاش را به کار گیرد، چراکه با از دست دادن یکی از اعضا، در مراحل بعدی قطعاً با مشکلاتی مواجه خواهد شد. بازیکن دوازده برادر دارد که با پیروزی در بعضی مراحل یکی از آنها در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. خشونت نمایشی به واقعیت بسیار نزدیک است که باعث تقویت حس واقع‌گرایانه می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/01/30 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.4.7 است.

  کیفیت

  پس‌زمینه‌ها و تصاویر این بازی گرافیک فوق‌العاده بالایی دارند و وضوح تصاویر بسیار بالا است. صداگذاری‌های بازی نیز هماهنگ با حرکات و بسیار طبیعی است. ساختمان‌ها و فضای مختلف بازی علاوه بر اینکه از کیفیت گرافیکی بسیار بالایی برخوردارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای شروع بازی چه در بخش داستانی و چه در بخش چند بازیکنی، باید فایل‌هایی با حجم بالا دانلود شود که این جزء حجم اولیه بازی نیست و بعد از نصب بازی، باید برای انجام بازی آن را دانلود کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۷
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Gameloft
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان