Bubble Pop! Puzzle Game Legend

بررس متن: حامد داوری

5+

پرتاب توپ‎های رنگی به سمت توپ‎های هم‎رنگ و حذف آن‎ها از صفحه‎ی بازی

ناشر: BitMango سال انتشار: 2018

Bubble Pop! Puzzle Game Legend

5+

پرتاب توپ‎های رنگی به سمت توپ‎های هم‎رنگ و حذف آن‎ها از صفحه‎ی بازی

ناشر: BitMango

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با حذف کردن همزمان تعداد بیشتری از توپ‎ها امتیاز بیشتری را به دست می‎آورد. انتخاب بهترین محل برای پرتاب توپ تا حدی مهارت تفکر حل مسئله را در بازیکنان تقویت می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدا سازو‎کار بازی به طور کامل به بازیکن آموزش داده می‎شود و منوی بازی تنها گزینه‎های لازم و ضروری را دارد. بازیکن تنها باید نشانه‎گیری کند و توپ را به سمت توپ‎های هم‎رنگ پرتاب کند.
آنچه والدین باید بدانند

در هر مرحله از این بازی توپ‎های رنگی با چیدمان مختلف و متنوع در بالای صفحه‎ وجود دارند. تعدادی توپ رنگی هم در اختیار بازیکن قرار دارد. بازیکن باید با نشانه‎گیری و ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی توپ‎های رنگی در اختیار را به سمت توپ‎های هم‎رنگ خود در بالای صفحه پرتاب و آن‎ها را حذف کند. برای حذف توپ‎ها باید حداقل سه توپ هم‎رنگ در کنار هم قرار بگیرند اما تعداد توپ‎هایی که بازیکن در اختیار دارد محدود است و در صورت اتمام آن‎ها و خالی نشدن توپ‎های بالای صفحه او شکست خواهد خورد. در برخی مواقع توپ‎ها چیدمان مناسبی ندارند و پرتاب مستقیم چاره‎ساز نخواهد بود در آن صورت بازیکن می‎تواند توپ را به دیواره‎ی صفحه‎ی بازی پرتاب کند و با منحرف شدن جهت حرکت آن را به نقطه‎ی مورد‎نظر برساند. در صورتی که با یک پرتاب تعداد زیادی از توپ‎ها یا توپ‎هایی که در جایگاه دشواری قرار گرفته‎اند حذف شوند جوایز ویژه‎ای مثل بمب و توپ رنگین‎کمان برای بازیکن به ارمغان خواهد آمد. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 20.0821.00 و در تاریخ 99/05/15 نوشته شده است.

کیفیت

موسیقی متن ملایمی در بازی شنیده می‎شود که اختلالی در تمرکز بازیکن ایجاد نمی‎کند. نحوه‎ی چینش توپ‎ها در هر مرحله متفاوت است. آن‎ها رنگ‎های شادی دارند که در پس‎زمینه‎ی تاریک به خوبی جلوه‎گر هستند. امکانات متفاوتی در بازی وجود دارد که جریان آن را از یکنواختی خارج کرده است.

مصرف گرایی

بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است. در صورت اتصال به اینترنت بین مراحل بازی فیلم‎های تبلیغاتی نمایش داده می‎شود.

حریم خصوصی

در ابتدا بازیکن باید با قوانین حریم خصوصی بازی موافقت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 39
نسخه تست شده روی اندروید 20.0821.00
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالا تر
واحد پول رایگان
ناشر BitMango
سال انتشار 2018