Bubble Tea!

thumbnail
۸ سال به بالا
۵ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تهیه‎ی تصویری مشابه با تصویر اصلی با استفاده از اشکال و رنگ‎های گوناگون

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با انتخاب و لمس صفحه‎‎ی بازی توسط انگشت بازیکن انجام می‎شود. در برخی مراحل بازی لیوان در حال حرکت است و رعایت سرعت مناسب برای پر کردن لیوان‎ها می‎تواند چالش بالاتری برای بازیکنان به همراه داشته باشد. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی قرار دارد. با توجه به گوناگونی رنگ‎های موجود در بازی همراهی والدین با کودک برای نام بردن هر یک از رنگ‎ها و آموزش آن‎ها مفید است.
  حل پازل‎های هر مرحله موجب بهبود مهارت تفکر حل مسئله در کودکان خواهد ‎‎شد و همچنین به افزایش مهارت شناختی در آن‎ها کمک خواهد کرد. در برخی مراحل برای ساخت لیوانی مشابه با تصویر الگو کودک مجبور به ترکیب رنگ‎ها و به دست آوردن رنگ مورد نظر است. به طور مثال برای تهیه‎ی رنگ بنفش کودک باید رنگ آبی و قرمز را ترکیب کند. این عامل موجب رشد مهارت کودکان در شناختن رنگ‎های متفاوت خواهد ‎شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی تعدادی از اشیا مانند یخ و رنگ‎های متفاوت به همراه یک تصویر الگو که در هر مرحله لیوانی حاوی محتویات گوناگون است، در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازیکن اشیا و رنگ‎های مورد نظر را با توجه به تصویر الگو انتخاب می‎کند و سپس با رعایت صحیح مقدار هر یک، محتویات لیوان خود را مشابه با محتویات تصویر الگو تهیه می‎کند. بازی ساختاری پازلی دارد و برخی مهارت‎های بازیکنان مثل تشخیص رنگ و تفکر حل مسئله را به چالش کشیده‎ می‎کشاند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.50 در تاریخ 99/04/1 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  در هر مرحله تصویر الگوی متفاوتی در اختیار بازیکنان قرار می‎گیرد. با توجه به میزان مشابهت تصویر ایجاد شده به شکل اصلی بازیکن نمراتی را دریافت می‎کند. در صورت باخت در مراحل اشتباهات بازیکن در قالب متن‎های کوتاهی نمایش داده می‎شود که می‎تواند او را در مورد اشتباهات پر تکرار خود آگاه کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به حالت آفلاین قابل استفاده است اما در صورت باخت، بازیکن می‎تواند با دسترسی به اینترنت و تماشای ویدیوی تبلیغاتی مرحله را دوباره انجام دهد. در صورت عدم دسترسی به اینترنت مراحل از ابتدا آغاز خواهند ‎شد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Dual Cat
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان