Buddy Toss

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رعایت زمان‌بندی صحیح برای پرتاب کردن شخصیت به آسمان

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  مرد در بعضی مواقع تنها با لباس زیر نشان داده می‌شود.
  برای استفاده از بازی تنها باید در زمان مناسب روی صفحه‌ی بازی ضربه زد که آن هم در ابتدا به بازیکن توضیح داده می‌شود. در ابتدا دنبال کردن حرکت مرد خیلی ساده نیست و ممکن است بازیکن به دلیل خطای دید به راحتی شکست بخورد اما بعد از مدتی تا حدی بر بازی مسلط خواهد شد.
  بازیکن باید در زمان صحیح روی صفحه‌ی بازی ضربه بزند که خود می‌تواند تمرکز و هماهنگی چشمان و دستان او را بهبود دهد.
  اگر به موقع روی صفحه‌ی بازی ضربه نزده شود مرد روی زمین می‌افتد و صورتش قرمز و دور چشمانش کبود می‌شود اما آسیب‌دیدگی بیشتر یا خونی وجود ندارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  چالش این بازی سرگرم‌کننده رعایت زمان‌بندی صحیح است. در ابتدا یک مردی که اندام عضله‌ای دارد دیده می‌شود؛ او در دستانش مرد دیگری است که جثه‌ی کوچکتری دارد. بازیکن باید روی صفحه‌ی بازی ضربه بزند تا مرد درشت، مرد دیگر را به آسمان پرتاب کند. بازیکن اگر به موقع و درست در زمانی که مرد نزدیک بازوهای مرد درشت می‌شود، ضربه بزند ارتفاع پرتاب بیشتر و بیشتر می‌شود تا جایی که مرد به کهکشان‌ها هم می‌رسد. اما اگر زمان‌بندی درست نباشد او به سختی زمین می‌خورد و صورتش کمی قرمز می‌شود. هر چقدر ارتفاع پرتابی بیشتر باشد بازیکن امتیاز بیشتری کسب می‌کند که می‌تواند از آن برای ارتقای شخصیتش و تغییر ظاهر مردان استفاده کند. با این وجود تنها چالش بازی مربوط به ضربه زدن به موقع روی صفحه‌ی بازیست و هیچ آموزشی وجود ندارد اما تغییر پس‌زمینه و تبدیل ساختمان‌ها به آسمان و کهکشان می‌تواند برای بازیکنان جالب باشد. از طرف دیگر، بازیکن باید حرکت مرد را با چشمانش دنبال کند تا بتواند به موقع ضربه بزند؛ او باید به سرعت به بالا و پائین نگاه کند که شاید باعث سرگیجه‌ی بعضی افراد شود. همچنین در بعضی مواقع مرد درشت تنها لباس زیر پوشیده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 5.0.6 iOS در تاریخ 1400/10/13 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی آنقدر چالش‌برانگیز نیست تا بتواند به خودی خود بازیکنان را به انجام دادنش مشتاق کند اما نکته‌ای که باعث جذابیت آن شده است طراحی رنگارنگ تصاویرش است که تا حدی چاشنی طنز دارند. شخصیت اصلی مردی درشت است که با صرف امتیاز می‌توان ظاهرش را تغییر داد؛ او مرد دیگر را به آسمان پرتاب می‌کند و باید با فرمان بازیکن درست به موقع او را بگیرد و دوباره پرت کند. در این پرتاب‌ها هیچ خطای نرم‌افزاری وجود ندارد و مرد اوج می‌گیرد تا جایی که کنار ستارگان آسمان می‌رسد. او با هر پرتاب فریاد می‌زند که هر چه دورتر می‌شود صدایش هم از مسیر دورتری به گوش بازیکن می‌رسد.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در بخش فروشگاه بازی بسته‌های برای خرید درون برنامه و حذف تبلیغات وجود دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا باید با تمام قوانین حریم خصوصی بازی موافقت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۸
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر BIGDOG GAMES CO., LIMITED
  سال انتشار ۲۰۱۸
  پلتفرم Android، iPod Touch، iPad، iPhone
  طبقه بندی سرگرمی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان