Build It Up – Adhd & autism

بررس متن: پرستو رحیمی

8+ 5 تا 8 با همراهی والدین

ساخت شکل اصلی با استفاده از قطعات به‌هم‌ریخته

ناشر: MyFirstApp Ltd سال انتشار: 2011

Build It Up – Adhd & autism

8+
5 تا 8 با همراهی والدین

ساخت شکل اصلی با استفاده از قطعات به‌هم‌ریخته

ناشر: MyFirstApp Ltd

سال انتشار: 2011

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی به توسعه مفاهیم اولیه ریاضی‌ مانند اندازه، بالا و پایین، قبل و بعد و شمارش کمک می‌کند و همچنین کودک با رنگ‌ها و اشکال هندسی همچون دایره و مربع آشنا می‌شود. به خاطر سپردن شکل اصلی می‌تواند قدرت حافظه را در کودکان بهبود ببخشد همچنین والدین می‌توانند با آموزش نام اشکال و رنگ‌ها به زبان فارسی دامنه واژگان فرزندشان را افزایش دهند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با کشیدن اشکال و قرار دادن در جای مناسب انجام می‎شود. در ابتدا همراهی والدین با کودک جهت درک بهتر فضای بازی و چیدمان صحیح اشکال باعث بهبود روند یادگیری می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی پازل گونه با تکیه بر تقویت مهارت تجسم ذهنی، به توسعه‎ی درک فضایی و بصری در کودکان کمک می‎کند. چیدمان اشکال بر اساس اندازه تمرین خوبی برای آموزش برخی از مفاهیم ابتدایی ریاضی مانند اندازه،بالا و پایین به کودکان است. در ابتدا شکل اصلی متشکل از چندین شکل مجزا در اختیار کودک قرار می‌گیرد و پس از به خاطر سپردن شکل اصلی قطعات سازنده‎ی شکل اصلی در هم می‌ریزند. کودک با کشیدن قطعات و قرار دادن‎شان در جایگاه صحیح، شکل اصلی را می‎سازند. هرکدام از اجزای شکل اصلی اندازه، شکل یا رنگ تفاوتی دارند. هر مرحله به‌صورت نامحدود و هر بار با چینش متفاوتی قطعات را در اختیار کودک قرار می‎دهد تا از حفظ نمودن محل قرارگیری قطعات جلوگیری شود. این بازی برای کودکان مبتلا به اوتیسم، اختلال کم‌توجهی و بیش‌ فعالی طراحی‎شده تا در جهت افزایش دقت و تمرکزشان تاثیر بگذارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 5.14 iOS در تاریخ 98/09/14 نوشته‎شده است.

کیفیت

تشویق کودک با صدای دست زدن صورت می‎گیرد.

مصرف گرایی

دو مرحله از بازی رایگان است و برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 5.49$ لازم است. در بازی بخشی برای معرفی دیگر محصولات ناشر قرار دارد.

حریم خصوصی

ناشر بازی لینکی در فیس‌بوک و توییتر دارد که در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 5.14
واحد پول رایگان
ناشر MyFirstApp Ltd
سال انتشار 2011
نیازهای ویژه

این بازی برای کودکان مبتلا به اوتیسم و اختلال بیش فعالی طراحی‌شده است.