Bullet Force

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مبارزه‎ی گروهی با حریفان با استفاده از انواع سلاح‎ها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  امکان گفت‎و‎گو میان کاربران در بخش آنلاین بازی قرار دارد که گاهی از ناسزا و کلمات تحقیر‎کننده در آن استفاده شده است.
  بازی با لمس دکمه‎های جهت‎نمای روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. کنترل شخصیت با مشکلاتی همراه است و گاهی به حرکت بازیکن برای حرکت یا تیر‎اندازی با تأخیر پاسخ می‎دهد که در نتیجه باخت سریع بازیکن را در پی خواهد داشت.
  در پیش گرفتن تاکتیک مناسب برای حمله‎ی مؤثر و پیروزی در نبرد‎ها باعث ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکن می‎شود. در یکی از حالت‎های بازی، بازیکن از تجهیزات متفاوتی استفاده می‎کند که نام و مدل تمامی آن‎ها روی صفحه‎ی بازی نمایش داده می‎شود.
  صحنه‎های بسیاری از درگیری میان شخصیت‎ها در محیط‎های متفاوت مانند سوله‎ها و دفتر‎کار با انواع سلاح‎های گرم و سرد مانند تفنگ، نارنجک و چاقو در بازی وجود دارند. شخصیت‎ها پس از از بین رفتن با صدای درد‎آلود به همراه پخش شدن خون روی زمین می‎افتند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در سبک اکشن و جنگی است و از زاویه‎ی دید اول شخص انجام می‎شود. بازیکن با کنترل شخصیت خود و با بهره‎گیری از انواع اسلحه‎های مجهز مانند تفنگ لیزر‎‎‎‎دار، نارنجک و بمب به نبرد با حریفان می‎پردازد. بازیکن علاوه بر بازی انفرادی می‎تواند تجربه‎ی بازی گروهی با دیگر کاربران را نیز به صورت آنلاین داشته باشد و همچنین می‎تواند با تماشای فیلم‎های تبلیغاتی و از بین بردن هر چه بیشتر حریفان به سلاح‎های پیشرفته‎تری دست پیدا کند. بازی ساختاری مشابه با بازی‎های Special Force Group و Counter Strike دارد که تصاویر از بین رفتن شخصیت‎ها و پخش شدن خون بسیاری در آن نمایش داده می‎شود و مبنای آن تیر‎اندازی و مبارزه با حریفان با استفاده از مهارت استراتژیک بازیکن است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.68.0 iOS در تاریخ 98/10/15 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  مبارزات بازی گرافیک سه‎بعدی دارند و در آن از سلاح‎هایی با تنوع بسیار بالا استفاده شده است که به همراه صداگذاری متناسب با محیط‎های جنگی، فضایی واقعی و مهیج را برای بازیکن تداعی کرده ‎است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند از امتیازات به‎دست‎آمده در بازی برای به دست آوردن تجهیزات و ظاهر‎‎‎های منحصر‎به‎فرد اسلحه‎ها استفاده کند و همچنین با پرداخت حداکثر مبلغ 47.99 و خرید پول درون برنامه می‎تواند آن‎ها را در اختیار داشته باشد. بنرهای تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک و توییتر وجود دارد و همچنین دسترسی به اینترنت برای انجام بخش‎های آنلاین بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶۸.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Blayze Games, L.L.C
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان