Candy 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

چالش انفجار شکلات‌ها و آب‌نبات‌های بمبی

ناشر: Jewel Lazy Chick سال انتشار: 2019

Candy 2019

6+

چالش انفجار شکلات‌ها و آب‌نبات‌های بمبی

ناشر: Jewel Lazy Chick

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محدودیت زمانی بازی به‌نوعی باعث تقویت مهارت مدیریت زمان و تصمیم‎گیری سریع کودکان و نوجوانان می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بازی بسیار ساده است و صرفاً با حرکت دادن مهره‌ها به چهار جهت اصلی انجام می‌شود. بازیکن در جریان بازی سعی می‌کند تا قسمت‌های سفید را از بین ببرد و ستاره‌های یخی را به انتهای صفحه برساند. در ابتدای بازی روش کار به‌صورت تصویری آموزش داده‌شده است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی بازیکنان می‌بایست مطابق الگوهایی که در ابتدا به آنان آموزش داده می‌شود آب‌نبات‌های هم‌رنگی را که به‌صورت تصادفی در کنار هم قرارگرفته‌اند را به بمب ‌تبدیل کنند تا با استفاده از آنها مأموریتشان را به سرانجام برساند. صفحه بازی مستطیلی حاوی تعداد زیادی آب‌نبات‌های رنگی است و بازیکن می‌تواند با حرکت دادن هریک از آب‌نبات‌ها ردیف و ستون‎های سه، چهار یا پنج‌تایی از آب‌نبات‌های هم‌رنگ بسازد. این بازی دارای مراحل بسیاری است که در صفحه اول بازی قابل‌مشاهده‌اند و به‌صورت نقشه راهی در فصل‌های مختلف نقاشی شده است. زمان انجام بازی محدود است و بازیکنان باید مأموریت‌ها را در سریع‎ترین حالت ممکن به اتمام برسانند. این بازی در مقایسه با نسخه‎های قبلی این مجموعه از هیچ ویژگی متمایزی ندارد و چالش بیشتری را ارائه نمی‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ Android 1.1.12 در تاریخ 98/02/02 نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی‌ها و تصاویر به‌کاررفته در این بازی دقیقاً مشابه نسخه‌های دیگر این بازی است و هیچ خلاقیت و نوآوری در آن مشاهده نمی‎شود. همچنان در متن بازی موسیقی هیجانی به گوش می‎رسد و از رنگ‎های متنوع و روشنی برای طراحی آب‌نبات‎ها استفاده‌شده است.

مصرف گرایی

در صورتی که دستگاه هوشمند بازیکن در حین بازی به اینترنت متصل باشد تبلیغاتی مابین مراحل مشاهده می‌شود. همچنین در پایین صفحه اصلی نیز بنر تبلیغاتی به نمایش درمی‌آیند که بازیکن قادر به بستن آنها نخواهد بود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 54
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۱۲
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Jewel Lazy Chick
سال انتشار 2019