Candy Bomb

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

انفجار توپ‌ها و شیرینی‌های رنگی برای رسیدن به مراحل بالاتر

ناشر: Cosmo Game سال انتشار: 2017

Candy Bomb

6+

انفجار توپ‌ها و شیرینی‌های رنگی برای رسیدن به مراحل بالاتر

ناشر: Cosmo Game

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
پیدا کردن بهترین حالت و موقعیت سنجی از عوامل کلیدی در بردن مراحل این بازی است. کودکان به‌مرور با افزایش مراحل و بالا رفتن سطح دشواری این دو مهارت را در خود تقویت می‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
انفجار توپ‎های رنگی و درک هدف هر مرحله پیچیدگی ندارد و با تمرین و توضیح کوتاهی به‌راحتی قابل‌فهم است؛ اما با پیشرفت در مراحل چالش‌های بازی نیز دشوارتر شده و نیاز به تحلیل و تفکر بیشتری پیدا می‌کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی برگرفته‌شده از بازی معروف Candy Crush است که با واردکردن تغییرات جزئی تلاش شده تا با ساختار قبلی تفاوت داشته باشد. در این بازی بازیکن مطابق با دستورالعمل‌هایی که هر مرحله به او می‌دهد توپ‌های رنگی در اختیار را منفجر می‎کند. با ورود به بازی جزیره‌هایی از شیرینی‌های مختلف دیده می‌شود که هر یک پنجاه مرحله متفاوت دارند. با انتخاب مرحله موردنظر، کادری تحت عنوان هدف (هدف مدنظر مرحله) نمایش داده می‌شود. نمایش تصویری هدف هر مرحله کمک می‎کند تا کودکان کم سنی که هنوز قادر به خواندن نیستند نیز از محتوای هدف هر مرحله آگاه شوند. مأموریت‌ها به چندین دسته کلی تقسیم می‌شوند که شامل از بین بردن نوع خاصی توپ رنگی، از بین بردن بخش‎هایی از زمین‌بازی یا جمع‌آوری مواردی خاص. کودکان در هر مرحله یکی از حالت‎های محدودکننده تعداد حرکت یا زمان را دارند. در حال حاضر ۱۱ جزیره شکلاتی مختلف برای بازی وجود دارد که با به‌روزرسانی‌های بعدی به تعداد آنها افزوده خواهد شد. بازیکن با انجام هرچه بیشتر بازی مقدار امتیاز بیشتری ذخیره می‌کند که می‌تواند برای خرید شکلات‌های کمکی و یا جان بیشتر برای ادامه دادن به بازی از آنان استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ 6.9.3935 Android در تاریخ 98/02/01 نوشته‌شده است.

کیفیت

در این بازی از اشکال فانتزی زیادی استفاده‌شده که اغلب با رنگ‌های شاد و متنوعی طراحی‌شده‌اند. محتوای اصلی این بازی روی انواع شیرینی و شکلات قرار دارد که ازنظر بصری برای کودکان جذاب خواهد بود. موسیقی متن بازی شاد و کودکانه است که با طراحی کارتونی فضای بازی همخوانی دارد.

مصرف گرایی

در شروع بازی پیشنهادی جهت خرید بسته‌های مختلف کمکی بمب‌های شکلاتی به بازیکن داده می‌شود که برای این کار نیاز به خرید درون برنامه‌ای است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 18
نسخه تست شده روی اندروید 6.9.3935
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Cosmo Game
سال انتشار 2017