Captain Tom Galactic Traveler

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۶ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سفر تام به سیاره‌های مختلف با هدف پیدا کردن گربه‌ی خود

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تلفیقی از رؤیاپردازی است که در آن شخصیت اصلی می‎تواند در نقش فضانورد قهرمان ظاهر شود تا حیوان و دوست محبوبش را نجات دهد. کودکان به‌خوبی با تلاش‎ها و حس امید تام ارتباط برقرار می‎کنند تا به گربه‎ی خود برسد.
  نحوه‌ی انجام بازی بسیار ساده است اما بازیکنان پس از چندین بار بازی کردن به‌طور کامل به جزییات آن پی می‎برند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی تام (شخصیت بازی) به همراه گربه خود به داخل سیاه‌چاله‌ای در کهکشان کشیده می‌شوند. به خاطر شرایط جوی فضا، گربه کاپیتان در کهکشان گم می‌شود. اکنون کاپیتان باید به کشف سیاره‌های مختلف بپردازد و سیاره‌ها را باز کند تا گربه خود را بیابد. کاپیتان به کپسول اکسیژن و یک سفینه برای سفر به دیگر سیارات مجهز است. کپسول اکسیژن حجم مشخصی اکسیژن دارد و اگر تام نتواند مأموریت خود را در هر سیاره به‌موقع به پایان برساند جان خود را از دست می‌دهد (در هر سیاره کاپیتان باید سه ستاره کشف کند). طی انجام مأموریت تام با موجودات دیگر نیز روبه‌رو خواهد شد و باید مراقب باشد تا به آنها برخوردی نکند زیرا در صورت برخورد مقدار زیادی از اکسیژنش را از دست خواهد داد. دکمه‌هایی که در پایین صفحه در سمت راست قرار دارد برای حرکت کاپیتان استفاده می‌شود و نقشه‎ی بالای صفحه برای نمایش سیارات است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/23 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.11 است.

  کیفیت

  طیف رنگ‌هایی که در بازی استفاده‌شده گسترده نیست و می‌توان گفت اغلب با رنگ سفید و مشکی طراحی‌شده و زمانی که بازیکن یک سیاره را باز می‎کند رنگ‌های دیگر هم به پس‌زمینه اضافه می‌شوند. ویژگی دیگری که این بازی را از سایرین متفاوت کرده نبود صفحه‎ی منو است و با ورود به بازی کودک به‌طور مستقیم در جریان اصلی بازی قرار می‌گیرید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸