Captain Tsubasa ZERO -Miracle Shot-

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

مشاهده‎ی بخش‎هایی از کارتون فوتبالیست‎ها و انجام مسابقات آن‌ها

ناشر: GMO GP, Inc. سال انتشار: 2019

Captain Tsubasa ZERO -Miracle Shot-

7+

مشاهده‎ی بخش‎هایی از کارتون فوتبالیست‎ها و انجام مسابقات آن‌ها

ناشر: GMO GP, Inc.

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی استفاده از این بازی ساده است. بازیکن دخالت چندانی در روند بازی‎های فوتبال ندارد و فقط به تمرین دادن تیم، اضافه کردن بازیکنان جدید و افزایش توانایی‎های بازیکنان مشغول است. در ابتدای بازی سانایی که یکی از شخصیت‎های کارتون است توضیح کاملی از چگونگی استفاده از بازی ارائه می‎کند‌. این توضیحات بسیار طولانی هستند و ممکن است برای بازیکن تا حد زیادی خسته‎کننده باشد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی با توجه به کارتون محبوب فوتبالیست‌ها شبیه‎سازی شده است. بازی به روایت مجدد داستان شخصیت اصلی این کارتون یعنی سوباسا می‎پردازد. ابتدای هر مرحله بخش کوتاهی از کارتون اصلی نمایش داده می‎شود و سپس مسابقه‎ بین دو تیم آغاز می‎شود. در ابتدای بازی کاپیتان تیم به عنوان راهنما توضیحات بسیار جامعی در مورد نحوه‎ی هدایت تیم به بازیکن ارائه می‎کند. بازیکن مسئول تعیین کردن تاکتیک تیم و تمرین دادن شخصیت‎ها است و تنها دفعات بسیار محدودی از شوت برق‎آسا‌ی سوبا استفاده می‎کند. تصاویر بخش داستانی کاملاً از کارتون اصلی الهام گرفته‎اند اما شخصیت‎ها در زمین بازی طراحی بسیار ساده و غیر دقیقی دارند. بازی دارای جزئیاتی مثل فصل نقل و انتقالات و خرید بازیکنان جدید دارد که می‎تواند در فضای یکنواخت آن تنوع ایجاد کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.10.1 Android و در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۵ نوشته‌ شده است.

کیفیت

صحنه‎هایی که برای بخش داستانی بازی در نظر گرفته شده است کاملاً مشابه با کارتون اصلی هستند و هیچ‌ گونه خلاقیت یا تنوعی در آن دیده نمی‌شود. چهره‎ی بازیکنان در زمین بازی اصلاً مشخص نیست و فقط چهره‎ی بازیکنانی که گل می‎زنند قابل مشاهده است که آن نیز دقت و کیفیت زیادی ندارد. طراحی زمین بازی ابتدایی است. صدای گزارشگر در آن وجود ندارد و تنها جملاتی به سرعت در گوشه‎ی صفحه نوشته و محو می‎شوند که جملات گزارشگر بازی هستند. روند بازی بسیار یکنواخت و فاقد هیجان است.

مصرف گرایی

بازیکنان، مسابقات و همچنین توانایی‎هایی در بازی وجود دارد که فقط با خرید درون برنامه‎ای فعال خواهند شد. تغییرات جزئی به صورت مداوم در بازی ایجاد می‎شود که تحت عنوان نسخه‎ی جدید برنامه به بازیکنان ارائه می‎شود. بازیکن برای استفاده از برنامه ناچار به دانلود نسخه‎ی جدید و مصرف حجم زیادی از اینترنت است.

حریم خصوصی

این بازی فقط به صورت آنلاین اجرا می‎شود. در ابتدای بازی از بازیکن درخواست می‌شود تا با قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی موافقت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 88
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱۰.۱
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر GMO GP, Inc.
سال انتشار 2019
اقتباس کارتون قدیمی فوتبالیست ها