Car Eats Car 3 – Evil Cars

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

شرکت در یک مسابقه آفرود و نجات دوستان زندانی

ناشر: SMOKOKO LTD سال انتشار: 2017

Car Eats Car 3 – Evil Cars

8+

شرکت در یک مسابقه آفرود و نجات دوستان زندانی

ناشر: SMOKOKO LTD

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گاهی ماشین اصلی با ماشین پلیس درگیر می‌شود و گاهی باید ماشین‌های مزاحم را منفجر کند. همچنین دیدن ماشین‌های دوست در زندان می‌تواند قدری ناخوشایند باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن نقشی در حرکت ماشین ندارد و فقط با کلیک روی دو فلش می‌تواند سرعت حرکت را کند یا تند کند. بازیکن برای به سرانجام رساندن بازی صرفاً باید با کنترل جزئی ماشین او را به خط پایان برساند.
آنچه والدین باید بدانند

Car eats car 3 سری سوم از ماشین بازی سرعتی و تعقیب و گریز است. در این بازی کارتونی، بازیکن نقش ماشینی خشمگین را ایفا می‎کند که تمامی دوستانش در زندان‌اند و باید در مسیرهای مختلف ماشین‌های رقیب را از بین ببرد و در عین حال از دست پلیس فرار کند. او باید از روی موانع قرار داده‌شده در مسیر بگذرد تا به خط پایان مسابقه برسد. در مسیر مسابقه الماس‌ها و جوایز دیگری وجود دارند که به او کمک می‌کنند مسیر را با سرعت و قدرت بیشتری ادامه دهد. ماشین خشمگین می‌تواند به رقبای خود شلیک کند، از روی‎شان بپرد و همچنین آنها را گاز بگیرد تا از بین بروند اما اگر تلاش او منجر به شکست شود، پلیس دستگیر و زندانی‌اش می‎کند. این بازی پدال حرکتی ندارد و حرکت آن به‌صورت خود به خودی انجام می‌شود که کنترل ماشین را ساده‌تر می‌کند. بازیکن با هر بار کسب امتیاز می‌تواند به زندان رفته و یکی از دوستان خود را آزاد کند یا به گاراژ برود و توانایی‌های خود را افزایش دهد. در نقشه‎ی بازی چالش‌های دیگری نیز وجود دارد که به شکل رقابت‌های چندجانبه برای مبارزه با چندین ماشین طراحی‌شده‌اند. طراحی کارتونی، نقشه‎ی متنوع و چهره‎های ماشین‌ها هیجان بازی را دوچندان کرده‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ ۲.۱ Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی شخصیت‌ها و همچنین کارتونی بود صحنه شکل جالبی را به بازی داده است. چهره خشمگین ماشین‌هایی که در زندان قرار دارند حس رقابت‌طلبی بازیکن را برای بردن افزایش می‌دهد موسیقی بازی نیز هیجان‌آور است و حتی منو بازی نیز به شکل خلاقانه و متفاوتی طراحی‌شده که مجموعاً جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت هنگام بازی تبلیغاتی نمایش داده می‌شود و امکان خرید درون برنامه‌ای نیز برای دریافت امتیازات بیشتر وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 96
نسخه تست شده روی اندروید 2.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر SMOKOKO LTD
سال انتشار 2017